ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-04-10, 14:58   #1
Deadlift
חבר פעיל

ברירת מחדל בקשר לתוכנית ss (קראתי את המאמר ויש לי כמה שאלות לגביו)

קראתי את המאמר הזה : http://www.israelbody.org/Index.asp?...ArticleID=1679
ויש לי כמה שאלות לגביו.
1. רשום בקשר לחימום כך:
במידה ואתה הולך ללחוץ בנץ, 100 ק"ג משקל עבודה החימום צריך להראות כך:

ק"ג20 X 5-10

ק"ג40 X 5

60 X 5

80 X 3

90 X1-2 (1-2 חזרות של 90 ק"ג)

ניתן לשנות, אך רצוי להיצמד קרוב למה שרשמתי.

האם אני צריך לנוח בין סט לסט בחימום? אם כן,כמה זמן? לעשות כזה חימום בכל התרגילים או שזה שונה מאחד לשני?

2.הפאוור קלין רשום לעשות 5 סטים 3 חזרות. זה טעות או שככה צריך לעשות?

3. רשום לאכול הרבה מאוד קלוריות. עכשיו שהם אומרים 3000 קלוריות הם לא ספציפים. אם למשל אני אמור לצרוך 2000 קלוריות בדר"כ אז כשאני מתאמן בSS,כמה קלוריות אני צריך להוסיף? 1000? 1500? כמה?

4. לנעול ברכיים בסקוואט/לנעול מרפקים בבנץ' פרס,לא יפגע בהם/ייצור עליהם עומס? ואיך זה שבזמן סקוואט לא נוצר לחץ על הגב התחתון?

5. שאלה אחרונה:רשום לנוח 5-7 דקות במשקלים גבוהים, ו2 דקות במשקלים נמוכים... עכשיו זה תלוי מה כל אחד מגדיר בתור משקלים גבוהים. לנוח בין סט לסט לפי כמה שהתאמצתי בסט האחרון?

נ.ב: אני מקווה שאני אקרא את הספר של הSS ועד אז אני אקבל תשובות מכאן (עד שאני אוכל לקרוא בצורה מלאה את הספר,בלי לפספס את הפרטים הקטנים בגלל אנגלית ברמה לא הכי גבוהה שיש). אז אל תרשמו לי "לך תקרא ת'ספר" כי אני אקרא אותו כשאני אוכל,ואת הטכניקה של התרגילים אני אראה ביוטיוב. אז תודה רבה ויום טוב.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.

נערך לאחרונה על ידי Deadlift, 02-04-10 בשעה 15:02.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 15:11   #2
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

1. בחימום תנוח כמה שאתה צריך, ניתן לקצר אותו אם הוא מעייף
2. פאוורקלין עושים 5 סטים של 3 חזרות
3. תתחיל מחיובי של 500 ובמידת הצורך תעלה אוכל, לאחר 3 שבועות/חודש אתה תצטרך המון אוכל (בהנחה שאתה מוסיף משקל כמו בתוכנית המקורית)
4. כן לנעול ברכיים, לא יווצר עומס אם מבצעים את התרגילים נכון. גב תחתון עובד חזק, בגלל זה אתה אוכל להתאושש ואתה צריך לבצע את התרגילים נכון.
5. תנוח כמה שבא לך העיקר שתרים את המוט ותוסיף משקל למוט כל אימון.
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 15:31   #3
Deadlift
חבר פעיל

תודה אחי שענית.
לדעתי תהיה לי בעיה עם המאזן הקלורי,כי אפילו שאכלתי 1000 קלוריות יותר בתוכנית רגילה,ירדתי באחוזי שומן... זה מרגיז.
יש לי עוד 2 שאלות אם לא אכפת לך לענות עליהן.

2. בקשר לפאוורקלין... התרגיל ניראה לי מסובך נורא. מכמה וכמה סיבות ולכן אני שואל אותכם לגביו.
ראיתי באולימפידה תרגיל שבpowerclean הם שמים את זה על החזה,ומשם מרימים את זה למעל הראש. ובסירטון הם מראים שלהרים רק עד החזה. אז מה לעשות? להרים רק עד החזה או שלהרים גם למעבר הראש?
דבר שני:שהוא מניח את זה על החזה,האגרופים שלו נעולים,המרפקים פונים קדימה,לצדדים,ולא ממש ישר,קצת למטה. נכון? (רק רוצה לראות שהבנתי את עקרונות התרגיל).

2. רשום שלשריר דרושה מנוחה של יומיים שלוש. אם כך,אני עושה סקוואט כל אימון. האם מנוחה של יום תספיק לרגליים?

אם תענה לי על זה אני אודה לך מאוד.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
ישן 02-04-10, 15:55   #4
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

לגבי האוכל אם קשה לך לאכול תוסיף 2 ליטר חלב כל יום
אתה יכול לקנות גיינר
מולטיויטמין אני ממליץ מאוד, כיוון שאין בתזונה מספיק ויטמינים

תרים רק עד החזה
מה שאתה רואה בתחרויות זה קלין & ג'רק (ג'רק זה החלק של הלחיצה מעל הראש)

לגבי השאלה השניה זה מספיק, אתה עושה רק 3 סטים עצימים
ויש לך בסוף שבוע יומיים מנוחה
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 16:08   #5
Deadlift
חבר פעיל

אמממ 2 ליטר חלב ? תהיה לי בעיה עם המגבלה של הגרמים של השומן אבל סבבה. כי תחשוב על זה שאפילו שזה 1% זה יוצא 20 גרם שומן,שזה די הרבה... אבל סבבה. ויטמינים יש בפירות שאני אוכל ובשאר מהזונות,ככה שאני לא חושב שיש בעיה.

רגע,ובחימום,אני יכול לעשות בלי מנוחה בכלל בין סט לסט בחימום? ובין החימום לתרגיל לעשות מנוחה?
סבבה תודה רבה. אני מתכנן להתחיל בעוד חודש וחצי את התוכנית ss ועזרת לי מאוד מאוד!
אני יעלה בהזדמנות סירטונים שלי עושה ת'תרגילים ואם הטכניקה נכונה,אני אתחיל עם זה. אם יש לך MSN שאפשר להתייעץ איתך בו אני אשמח לקבל אותו (בפרטי תשלח לי).

תענה לי על השאלה עם החימום שרשמתי פה ואז אפשר לנעול.

נערך לאחרונה על ידי Deadlift, 02-04-10 בשעה 16:15.
ישן 02-04-10, 16:10   #6
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

אין בעיה עם שומן, צריכה של שומן לא אומר שתשמין
תדאג לצרוך פחמימות עם ערך גליקמי נמוך ולא סתם סוכר

ותשתה 3%, 1% זה כמו לשתות סיד
לא מאמן, מתאמן חובבן
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 16:18   #7
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
אין בעיה עם שומן, צריכה של שומן לא אומר שתשמין
תדאג לצרוך פחמימות עם ערך גליקמי נמוך ולא סתם סוכר

ותשתה 3%, 1% זה כמו לשתות סיד
לא מאמן, מתאמן חובבן
בסדר,אבל אני גם ככה בקושי מסתדר עם הגרמים של השומן. אני שוקל 65 למשל וצורך 60. אז להוסיף עכשיו עוד רק יעשה את זה יותר מגרם שומן אחד לכל קילו בגוף לא?
אחי,לשתות חלב זה מגעיל לדעתי,אבל אני שותה אותו כי צריך. ככה או ככה אין הבדל בטעם...

ערכתי הודעה אחת אז אני יעתיק אותה לפה:
רגע,ובחימום,אני יכול לעשות בלי מנוחה בכלל בין סט לסט בחימום?פשוט לשים פלטות ואז להמשיך? או שחשוב מנוחה בין סט לסט של חימום... ואם כן,כמה זמן? חצי דקה-דקה? ובין החימום לתרגיל לעשות מנוחה?
ישן 02-04-10, 16:36   #8
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

אני לא הולך לענות לך לפי הסדר כי עשית פה קצת בלאגן

*פאוארקלין זה לא מה שאתה רואה באולימפיאדה. זה כן מה שאתה רואה בספר, וגם ביוטיוב כשתחפש POWERCLEAN. שים לב שבדרך כלל לא משלבים את התנועה הזו בתכנית אלא אחרי כמה שבועות של דדליפט ומתח.

*צריכת שומן תזונתי היא הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות לעצמך . אני מציע שתקרא קצת על הנושא. אתה יכול ואמור לצרוך יותר מ60 גרם שומן ליום. הבריאות והאימונים שלך קשורים לזה.

*תנוח 2 דקות בין סטים של חימום, וכמה שאתה צריך בין סטים של עבודה.

*לגבי נעילת ברכיים, מפרקים וכו', אני מציע לעבור על הדיון הזה
http://www.israelbody.com/showthread...F8%F4%F7%E9%ED

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 16:56   #9
blind sniper
חבר פעיל

לא הבנתי את עניין החימום .. מה זה כל הסטים האלו??!
"במידה ואתה הולך ללחוץ בנץ, 100 ק"ג משקל עבודה החימום צריך להראות כך:

ק"ג20 x 5-10

ק"ג40 x 5

60 x 5

80 x 3

90 x1-2 (1-2 חזרות של 90 ק"ג)

ניתן לשנות, אך רצוי להיצמד קרוב למה שרשמתי. "

אולי אחד מבין כל אלו נחשב חימום לאותו תרגיל ? אני צודק?
blind sniper מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 17:40   #10
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blind sniper צפה בהודעה

ק"ג20 x 5-10

ק"ג40 x 5

60 x 5

80 x 3

לא, כולם
לתרגילים מורכבים נחוץ חימום כמו שצריך..אם אתה עושה כפיפות מרפקים, לא צריך
גם, במשקלים כבדים אתה תפלל לחימום טוב, חימום כזה לא מעייף כמו שזה נראה, 4-5 סטים בסדר עולה כאשר כל פעם החזרה קטנה (גם מוסיף נפח לתוכנית, תתקנו אותי?)
ישן 02-04-10, 17:49   #11
SIMAO
חבר פעיל

הסמל האישי שלSIMAO

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blind sniper צפה בהודעה

ק"ג20 x 5-10

ק"ג40 x 5

60 x 5

80 x 3

קראת היטב את המאמר?.
במפורש כתוב,חימום יעשה בקצב עולה מ20 ק"ג ל5-10 חזרות ועד ל90 ק"ג לחזרה שתיים(כמובן שזה אינדיווידואלי מאדם לאדם).
ואז תבצע את משקלי העבודה לאותו אימון,אשר צריכים להיות 100,לפי הכתוב לעיל.
משקלי העבודה יתבצעו כך.
3 סטים של 5 חזרות.(חוץ מהפווארקלין)
על אותו משקל,זה ניראה אקרוסס.
ישן 02-04-10, 19:15   #12
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sugarzaza צפה בהודעה
אני לא הולך לענות לך לפי הסדר כי עשית פה קצת בלאגן

*פאוארקלין זה לא מה שאתה רואה באולימפיאדה. זה כן מה שאתה רואה בספר, וגם ביוטיוב כשתחפש powerclean. שים לב שבדרך כלל לא משלבים את התנועה הזו בתכנית אלא אחרי כמה שבועות של דדליפט ומתח.

*צריכת שומן תזונתי היא הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות לעצמך . אני מציע שתקרא קצת על הנושא. אתה יכול ואמור לצרוך יותר מ60 גרם שומן ליום. הבריאות והאימונים שלך קשורים לזה.

*תנוח 2 דקות בין סטים של חימום, וכמה שאתה צריך בין סטים של עבודה.

*לגבי נעילת ברכיים, מפרקים וכו', אני מציע לעבור על הדיון הזה
http://www.israelbody.com/showthread...f8%f4%f7%e9%ed
*אממממ טוב אז אני אכניס את המתח כמו שרשום במאמר שמכניסים אותו ליד הקדמית,ובמקום פאוורקלין אני אשים בנט-אובר. אחרי חודש להכניס פאוורקלין? או שכדאי כבר להתחיל מפאוורקלין וזהו? (אמרת בדר"כ,השאלה היא האם עדיף להתחיל עם זה ישר,או כמו שעושים כולם להתחיל עם מתח ודדליפט?)

*וואי,ואני הרסתי לעצמי כמעט ת'תפריט שנזהרתי לא לעקוף את הגרמים של השומן... אבל רשמו שמומלץ 1 גרם שומן לכל קילו בגוף... צריך יותר? בכל מקרה,יש לך מאמר בנושא שתוכל לתת לי לקרוא?

*אממ או.קיי. ובמקום ה100 קילו להציב את המשקל שאני אמור,ולמשל רשום 20 קילו אז אני אשים חמישית. ולפי מה שהבנתי לעשות חלוקה כזאתי לכל התרגילים. לעשות חלוקה כזאתי של חימום גם לבנט-אובר ומתח או שזה מיותר?
אני מניח שאפילו שעד עכשיו נחתי רק דקה צריך לנוח 2 דקות... כי הבנתי שהתאוששות וניצול מקסימלי של הכוח נורא חשובים בתוכנית הזאתי...

*או.קיי אז קראתי את הדיון. הוא השתמש שמה בהרבה מונחים לא מובנים לי,אבל הבנתי בעיקרון שכן צריך לנעול מרפקים,ברכיים. אבל לא לנעול אותם במכה אחת אלא לאט לאט נכון? או שכן לנעול אותם בבת אחת? (כאילו לדחוף אותם פנימה אחרי שאני עולה בסקוואט או לקחת אותם לאמצע לאט?)

ושאלה נוספת:
בקשר לפרס. לא כל כך הבנתי את ביצוע התרגיל. כאילו מהחזה (הנקודה שבה עצרתי בפאוורקלין) להרים את המוט למעלה שהמרפקים לצדדים,לקחת את הראש קדימה ולהרים לקצת מאחורי הגב... זה הכל? אם לא,אתה יכול בבקשה לרשום לי איך בעיקרון אמורים לעשות את התרגיל?

אם תוכל לענות לי על השאלות אני אשמח מאוד. תודה רבה.
ישן 02-04-10, 19:31   #13
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

בקשר לביצוע התרגילים, אני באמת חושב שכדאי שתלך לפי מה שרן ממליץ במאמר ותקרא את הספר ותראה את הdvd.

בקשר לצריכת שומן, אני לא מבין מה אתה רוצה לדעת בדיוק.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 19:33   #14
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

אתה יכול להתאמן כמה אימונים עם מתאמני כוח שעושים ss, מדקאו, טקסס, גלן פנדלי ומכירים את העבודה
הם יסדרו לך את הטכניקה
אבל אין תחליף למה שעודד רשם
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-10, 20:14   #15
אדיר53
חבר פעיל

דבר ראשון מוו תודה רבה על המאמר סוף סוף משהו איכותי וטוב.

אני מתכוון להתחיל אותה בקרוב, משהו שתיסכל אותי זה שאמרת שבפרס אסור להשתמש בכלל בברכיים אני משתמש בברכיים קצת כי זה עוזר לי לעלות למשקלים גבוהים זה פוגע במשהו? פוגם בעבודה של התרגיל?

דבר שני מה מומלץ יותר ולמה(ה power clean נראה יותר רציני)
Bent Over Row או power clean ? עד היום עשיתי בנט .

ועל איזה שרירים מתמקד ה power clean והבנט לא..

דבר אחרון הבנתי שהטכניקה היא מהיסוד של התוכנית,אפשר את הדיוידי?אני עם ספר לא אסתדר תודה רבה שוב
ישן 02-04-10, 20:50   #16
Deadlift
חבר פעיל

מו,השמות שאמרת זה מאמנים אישיים בארץ?

וSugarzaza אמרת

אז אמרת "אני מציע שתקרא קצת על הנושא" אז שאלתי אם יש לך מאמר בנושא.
ואם רשום לצרוך 1 גרם שומן על כל ק"ג בגוף ואני צורך 60 גרם שומן שהמשקל שלי הוא 65 קילו (אני לא אוכל את אותה כמות שומן כל יום),אז למה לא לעשות מה שרשום?
ישן 02-04-10, 20:52   #17
terminater135
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי deadlift צפה בהודעה
מו,השמות שאמרת זה מאמנים אישיים בארץ?

וsugarzaza אמרת

אז אמרת "אני מציע שתקרא קצת על הנושא" אז שאלתי אם יש לך מאמר בנושא.
ואם רשום לצרוך 1 גרם שומן על כל ק"ג בגוף ואני צורך 60 גרם שומן שהמשקל שלי הוא 65 קילו (אני לא אוכל את אותה כמות שומן כל יום),אז למה לא לעשות מה שרשום?
אתה במאסה, זה בסדר אם תעבור את צריכת השומן הנחוצה שלך בכמה גרמים (ss זו לא תוכנית למאסה נקייה).
ישן 02-04-10, 20:58   #18
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אדיר53 צפה בהודעה
דבר ראשון מוו תודה רבה על המאמר סוף סוף משהו איכותי וטוב.

אני מתכוון להתחיל אותה בקרוב, משהו שתיסכל אותי זה שאמרת שבפרס אסור להשתמש בכלל בברכיים אני משתמש בברכיים קצת כי זה עוזר לי לעלות למשקלים גבוהים זה פוגע במשהו? פוגם בעבודה של התרגיל?

דבר שני מה מומלץ יותר ולמה(ה power clean נראה יותר רציני)
Bent Over Row או power clean ? עד היום עשיתי בנט .

ועל איזה שרירים מתמקד ה power clean והבנט לא..

דבר אחרון הבנתי שהטכניקה היא מהיסוד של התוכנית,אפשר את הדיוידי?אני עם ספר לא אסתדר תודה רבה שוב
אתה יודע איך להשתמש בטורנט( torrent)? אני יכול להביא לך קישור לסרט
ישן 02-04-10, 21:22   #19
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pala צפה בהודעה
יש לך לא של טורנט?

ולטרמינטר אז סבבה. ואני כולי הייתי לחוץ איך לשחק עם הגרמים של השומן. ואני גם נזהר לא לדחוף יותר מדיי... אבל בכל מיקרה בסוף המאסה אני יעשה חיטוב,אז מזה משנה כמה אני משמין כל עוד אני מעלה במאסת שריר (כמובן שברמה הטובה). סבבה תודה אחינו.

נערך לאחרונה על ידי Deadlift, 02-04-10 בשעה 21:26.
ישן 02-04-10, 21:45   #20
אדיר53
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pala צפה בהודעה
כן אחי תודה רבה..