|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
מנהל ראשי
|
![]() הכל תלוי איך אתה מסתכל על זה זה אחד הגיינרים היותר חסכונים שאני מכיר,
במוצר יש 56 מנות של 25 גרם חלבון אם תחלק 449 ב56 זה יוצא 8 ש"ח למנה. תשווה את זה לגיינרים אחרים ותראה שבמרבית הגיינרים כל מנה של 20-25 גרם חלבון עולה לך בסביבות ה9-10 ש"ח ויש אבקות מסוימות שזה מגיע ל11-13 ש"ח. זה נכון שהמוצר הוא "יקר" יותר אבל אתה מקבל בו כמות מאוד גדולה. מקווה שעזרתי, שלומיק ![]()
__________________
איש חכם פעם אמר: אתה לא בונה את הגוף שלך בחדר כושר, אלא במטבח. Email: shlomik@israelbody.org |
![]() |
![]() |