|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() אחרי שהתאכזבתי מכך שהגיינר של איזופיור נגמר בתוך פחות משבועיים החלטתי לקנות כמות גדולה של ש"ש וסוכר ענבים כדי לייצר גיינר ביתי ביחד עם האבקת חלבון שיש לי בבית.
אז השאלה שלי אליכם היא איפה אתם קונים ככה שיוצא לכם הכי משתלם? אני רוצה כמות רצינית ככה שתספיק לי להרבה זמן... תודה מראש |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() אחי חשבת על הגיינר "סיריוס מאס" יש שקים של 5.5 קילו עכשיו תחשב את זה זאת אומרת יש לך 183 מנות(כל כף הגשה 30 גרם) עכשיו בוא נגיד יש לך 4 אימונים בשבוע יוצא לך שהגיינר מספיק לך ל 46 שבועות שזה המון בשביל במחיר שהוא 419, רק מציע בכל מקרה לשאלתך ש"ש אתה יכול לקנות בכל סופר מרקט ההבדלים באמת לא משמעותיים זה עניין של כמה שקלים, סוכר ענבים אתה יכול לקנות בחנות של ישראלבודי...
__________________
Live for nothing,Die for something.
--------------------------------------------------- גלעד שליט בשבי האוייב כבר מעל ל 900 ימים. החזירו אותו בכל מחיר! |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() בסריוס מאס לא לוקחים רק 30 גרם
יש לצרוך 3/4 כף כל פעם ואחרי אימון כף שלמה למעלה מ 150 כדי להגיע ל 25 גרם חלבון ופי 5 פחמימה הסיריוס מאס נגמר תוך חודש אבל הוא גיינר מצויין יש להתאים לכל מתאמן את הגיינר שלו אני מעדיף לצרוך אבקת חלבון + חלבון ממזון ואת הפחמימה ממזון |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
חבר פעיל
|
![]() אני לא יכול סיריוס מאס כי זה עם לקטוז ואני רגיש לזה...
קניתי סוכר ענבים בחנות של ישראלבאדי אבל זה עלה 13 שקל ל500 גרם , שמעתי שאפשר להשיג במחיר הזה לפחות קילו וחצי רק אני לא יודע מאיפה... |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
חבר פעיל
|
![]() עכשיו חידשת לי 150 גרם זה המון! אבקת חלבון כמה זה כף הגשה?
__________________
Live for nothing,Die for something.
--------------------------------------------------- גלעד שליט בשבי האוייב כבר מעל ל 900 ימים. החזירו אותו בכל מחיר! |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
חבר פעיל
|
![]() בחלבון זה 30 ג'
בגיינר המטרה לעלות במשקל אף אחד לא יעלה במשקל עם 30 ג' (חלבון או פחמימה זה 4.3 קלוריות לגרם בערך) המטרה להוסיף כמות משמעותית של פחמימה |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
חבר פעיל
|
![]() אם אתה רגיש ללקטוז לא צריך לחפש או להמצי גיינר
תאכל הרבה 100 גרם אורז/פסטה = 40 ג' חלבון חישוב גס: תגיע כל יום לפי 4 ממשקל הגוף שלך בפחמימות ופי 2 ממשקל הגוף שלך בחלבון ובערך חצי משומן אם אתה שוקל 60 קילו כדי לעלות ממולץ לצרוך: 240 גרם פחמימה (חבילת פסטה ~) 120 גרם חלבון (4 טונה/ 4 קוטג') 30 גרם שומן (2 כפות שמן זית) |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Fat bastard
|
![]() סוכר ענבים בסופר עולה בד"כ 14 ש"ח ומעלה. אצלנו זה עולה 13 לשקית אחת.. אבל יש לנו מבצע גם על 9 שקיות (4.5 קילו) ב- 99 ש"ח שזה יוצא 11 ש"ח לשקית
|
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
חבר פעיל
|
![]() סוכר ענבים עולה 10 שקל לחצי קילו^^^ אתם יקרים יחסית
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Fat bastard
|
![]() מסכים עם ג'וקר. תוסיף שומן איכותי. זה יעשה לך רק טוב
|
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
חבר פעיל
|
![]() שקית של סוכר ענבים כמה מנות יש בה 1 או 2?
__________________
Live for nothing,Die for something.
--------------------------------------------------- גלעד שליט בשבי האוייב כבר מעל ל 900 ימים. החזירו אותו בכל מחיר! |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jan 2008
הודעות: 2,445
עוסק ב:: סטודנט
חדר כושר: HOLMES PLACE GYM
|
![]() יש אנשים שהמנה שלהם זה 60 גרם סוכר ענבים ויש כאלה שזה 100 גרם סוכר ענבים זה תלוי
__________________
"אין לא יכול! יש לא יכולה!!!" ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#14 |
חבר פעיל
|
![]() יש בה חצי קילו... כל אחד וכמה שהוא צריך.
__________________
גלעד שליט עדיין חי כבר למעלה מ-1000 ימים בשבי!!! ![]() שחררו את גלעד! |
![]() |
![]() |
![]() |
#15 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jul 2008
הודעות: 425
כללי:: מתאמן לאורח חיים בריא ומוצק
גיל:: 23
עוסק ב:: מאמן בהולמס פלייס
|
![]() אני לא מבין את האנשים האלה ששותים מנות שלמות של גיינרים ועוד מתפלאים שזה נגמר מהר,תשתה חצי מנה ואת השאר תשלים עם אוכל לא חייב להפציץ רק גיינר כי זה גם נורא יקר כל העסק...
__________________
![]() מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט |
![]() |
![]() |
![]() |
#16 |
חבר פעיל
|
![]() כן אבל כדי שזה יהיה אפקטיבי חייב לדפוק מנות...
ברור שעדיף להשלים מאוכל אבל מי שקונה גיינר או אני למשל קונה רק כי אין לי זמן בבוקר לאכול ראוחה גדולה שאני קם מוקדם.. לכן אני חייב מנה שלמה |
![]() |
![]() |