|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() טונה אחת עולה 5 ש"ח
נקח בהנחה שאתה מתאמן 3 פעמים בשבוע 2 קופסאות טונה כל אימון שווה 10 ש"ח בשבוע 30 ש"ח בחודש 120 וזה בהנחה שאתה לוקח אך ורק אחרי אימונים ולא לוקח גם במהלך השבוע אבקת חלבון עולה 340 ש"ח בערך והיא מספיקה בין חודשיים לשלוש תעשה כבר את החישובים שלך מה משתלם לך קח בחשבון שאבקת חלבון טעים יותר ונוח יותר מלאכול 2 קופסאות טונה (ועוד במיים) |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
Banned
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
|
![]() ציטוט:
למה לאכול כ"כ הרבה חלבון אחרי אימון? ואני גם די בטוח שאתה מזניח את הפחמימות החשובות.. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() למה לא טוב לאכול שתי טונות אחרי אימון!?
אז מה טוב לאכול אם לא 2 טונות... תן לי ככה כמה דברים טובים שאתה ממליץ אחרי אימוןן{: |
![]() |
![]() |