|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
כי 4 פעמים בשבוע להכין זה סיפור ויש סיבה שזה לא יחזיק? כי זה אמור לשבת במקרר נ.ב. את השייק הזה אני אמור לקחת ישר אחרי האימון ואז אחרי 30-45 דקות מהשייק לאכול ארוחה? (קופסאת טונה/קוטג עם 2 פרוסות לחם) |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() :laugh: חח מה זה טיבעי?
זה אבקת חלבון זה מפלסטיק?
__________________
knowledge is power ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
ואני יודע שאבקת חלבון זה בסדר גמור וזה כמו לאכול חלבון רגיל אבל אמא שלי פשוט לא תיתן לי לקנות אבקה כזאת כי היא תגיד שאני מושפע מהאימונים נ.ב. למישהו יש בערך סדר גודל לכמה עולים המצרכים שכתבתי? עריכה: בשבל להוריד את המחיר אני יכול לשים עוד כוס חלב (200 מ"ל) במקום הגביע יוגורט (גרם) הנה הערכים התזונתיים שלהם: יוגורט 1.5% (100 גרם) אנרגיה - 40 פחממות - 3.7 חלבון - 3.5 שומן - 1.5 סיבים - 0 חלב 3% (100 מ"ל) אנרגיה - 58 פחממות - 4.6 חלבון - 3.2 שומן - 3 סיבים - 0 אז כדאי? |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
אחראית תזונה ותוספים.
תאריך הצטרפות: May 2006
הודעות: 3,294
גיל:: 24
עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
|
![]() שייק חלבון יצא לך יותר זול
יוגרט 2-3 שקלים כוס חלב בערך שקל בננה שקל תמרים 2 שקל 7 שקלים 10 דקות הכנה בערך 15 גרם חלבון סקופ חלבון + תמרים\סוכר ענבים 5שקלים פחות מחצי דקה הכנה 23-30 גרם חלבון
__________________
mmm |
![]() |
![]() |