אני לא מבין אבל..בשביל מה לקנות קרטון שוקו?
זה יוצא משהו כמו 8 שקל?
קנה כבר אבקת חלבון,זה גם יחסוך כסף,וגם יחסוך לאמא לנקות את הבית שימוש משלשול דבוק לחרסינה
חח אתה שואל אותי? מבחינתי יותר זול ועדיף אבקת חלבון אבל הבנאדם שאל שאלה (אולי תיאורטית) אז עניתי