ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה
 
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-10-06, 12:14   #1
m0she
מנהל מחלקת התזונה
 
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 5,474
כללי:: משה גלעדי
גיל:: 20
עוסק ב:: סטודנט לרפואה
ברירת מחדל מאמרים של Dave Tate על לחיצות חזה

המאמרים עוסקים יותר בפאוורליפטינג מאשר בבודיבילדינג , אבל ניתן ליישם הרבה מהטיפים גם בבודיבילדינג.

12 שלבים לשיפור לחיצת החזה/Dave Tate

לא לכולם יש את הגנטיקה בשביל להגיע ללחיצת חזה של 300 ק"ג. בכל אופן , אם מישהו יכול ללמד אותך כיצד לשפר את הבנץ' , זה דייב. דייב אימן וסייע לספורטאים בחסותו של לואי סימונס [מיסד השיטה ווסט-סייד ברבל] למעלה מ10 שנים. הוא גם אחד מהבעלים של :):):):):) Fitness , והוא ייעץ לאלפי אתלטים ברחבי העולם. כשאתלט רוצה להתחזק ולהגיע לקצה ברמה העולמית , השם דייב קופץ פעמים רבות כמאמן הכח שיכול לבצע את העבודה. במאמר זה נסקור את עצותיו של דייב ללחיצת חזה אדירה.

1. לאמן את הטרייספס

מי שאומר לכם שלחיצת חזה זה עניין של כח בחזה בלבד , לא יודע על מה הוא מדבר. פרפר וקרוסאוברים לא יביאו אתכם ללחיצת חזה אדירה באמת. חשוב מאוד לאמן את הטרייספס כמו שצריך. כשאני מדבר על לאמן את הטרייספס , אני לא מדבר על קיקבאק/פושדאון וכאלה תרגילים. אנחנו רוצים תרגילים כבדים , לחיצות חזה באחיזה צמודה בלי שיפוע או עם שיפוע עליון. בנוסף פשיטות בדאמבל/מוט יהיו טובות [מישהו אמר לחיצה צרפתית?].

2. להחזיק את השכמות צמודות

זה עקרון מאוד חשוב שהרבה פעמים מתעלמים ממנו. כשאנחנו לוחצים אנחנו רוצים יציבות מקסימלית. כאשר הכתפיים מחוץ לספה , אי אפשר להיות יציבים ממש. אנחנו לא יכולים לשנות את הגודל של הספה אבל אנחנו יכולים לשפר את המיקום שלנו. כאשר אנחנו מצמידים את השכמות יש לנו מספר יתרונות:
  • יותר יציבות כיוון שחלקים גדולים יותר מהגוף באים במגע עם הספה.
  • המרחק שהמוט צריך לעבור מתקצר , וזה חשוב מאוד בשביל לדחוק משקלים גדולים יותר.
  • התנוחה של הגב העליון גם תסייע לנו.
3. להפעיל עומס על הגב העליון והטרפזים

זה עוד עקרון שהרבה מתעלמים ממנו. אנחנו רוצים עומס על השרירים המסייעים שלנו. אנחנו מגיעים לזה בעזרת הנחת הרגליים על הרצפה. נסו את זה : שכבו על הספה ותתמקמו כך שהעיניים שלכם במרחק 4 אינצ'ים [כ10 סנטימטר] מהמוט [הכוונה שתזוזו לכיוון הרגליים]. עכשיו , בעזרת הרגליים תנועו בחזרה לתוך הספה , בשביל להפעיל לחץ על הגב והטרפזים. העיניים שלכם אמורות להיות עכשיו מתחת למוט. זה הלחץ שאנחנו רוצים כאשר אנחנו דוחקים את המוט.

4. לדחוק את המוט בקו ישר

המרחק הקצר ביותר בין שתי נקודות הוא קו ישר. לכן , כדי שהמרחק יהיה מינימלי , עלינו לדחוק באופן הבא: השכמות צמודות , המרפקים כלפי פנים והמוט יורד לכיוון החזה התחתון/החלק העליון של הבטן. נוכל לחסוך ככה מרחק רב מאוד , שיסייע לנו בהעלאה נכרת של המשקלים. באופן זה גם נוריד הרבה מהעומס על הכתף. אם נסתכל , בביצוע זה המרפק יהיה יותר גבוה כאשר המוט יגיע אלינו , זה אומר פחות רוטציה בכתף וכמובן פחות עומס. באופן זה נוכל לדחוק משקלים יותר גדולים כיוון שהכתף תגביל אותנו פחות בביצוע התרגיל.

5. להכניס מרפקים ולשמור על המוט בדיוק מעל המרפק ומפרק כף היד

זה אחד מהעקרונות החשובים ביותר ללחיצת חזה אדירה. כאשר המרפקים מופנמים , נוכל לדחוק את המוט בקו ישר כמו שהסברנו לעיל. בנוסף , זה יאפשר לרחב גבי לעזור לנו לדחוק את המוט מהחזה , הווי אומר יותר כח ומשקלים יותר גדולים. כדי שכל זה יקרה אנחנו צריכים שהמוט יהיה בדיוק מעל המרפק , אם הוא מופנה לכיוון הראש זה אומר שאנחנו מוציאים את המרפקים וזה ימנע מאיתנו התקדמות.

6. להביא את המוט לחזה התחתון / בטן עליונה

רק בצורה הזו נוכל ליישם את העקרון של "מוט מעל המרפק". שוב , המוט חייב לנוע בקו ישר.

7. מלאו את הבטן באויר והחזיקו אותה במצב זה

בשביל דחיקות מקסימליות בRM3 , חובה להחזיק את האויר בפנים. כל אחד צריך ללמוד כיצד לנשום מהבטן ולא מהחזה. אם אתה עומד מול מראה ונושם עמוק , הכתפיים לא אמורות לעלות . אם הן כן , אתה נושם מהחזה. יציבות יותר טובה תושג אם ננשום מהבטן. אם ננשוף בזמן מאמץ מקסימלי , פוזיציית הגוף תשתנה והתנועה תשתנה בהתאם. נסו למלא את הבטן עם כמה שיותר אויר והחזיקו אותה כך.

8. התאמנו עם "האצה מפצה"

לא משנה באיזה משקל אתם משתמשים , בין אם זה 100% מRM1 או 40% , תמיד תפעילו את מירב הכח על המוט. שיטה זו תעזור לנו להתגבר על נקודות חלשות בתנועה , אנחנו נעיף את המשקל ישר דרכן. זה ידוע בתור "כח מתפרץ".

9. מחצו את המוט ונסו למשוך אותו לצדדים כך שיתפרק!

בלי קשר לדחיקה , אתה בחיים לא תדחוק משקל עצום אם אתה במצב פיזי רגוע . הדרך הכי טובה לצאת מהרוגע היא "למעוך" את המוט. בנוסף , נראה שכאשר מנסים "לפרק" את המוט , הטרייספס עובדים יותר חזק.

10. הקדישו יום בשבוע לאימון מאמץ דינאמי

הרעיון במאמץ דינמי הוא שימוש במשקלים תת-מקסימליים , עם מהירות מקסימלית [האצה מפצה , זכור לכם?]. נשתמש במשקלים שהם 45-60 אחוז מRM1 שלנו , ונבצע 8 סטים של 3 חזרות. מומלץ בתור התחלה להשתמש ב50% מהRM1. אם אתם יכולים להוסיף עוד משקל ולשמור על אותה מהירות , תשתמשו במשקל הכבד יותר. פאוורליפטרים מתקדמים ישתמשו במשקלים פחות כבדים , מכיוון שהשרירים שלהם מגייסים יותר סיבים. זו אחת מהסיבות לכך שאין מצב בעולם שפאוורליפטר יצליח לבצע 10 חזרות עם 80% מהRM1 , אבל מתאמן מתחיל יוכל לעשות את זה בלי בעיה. מומלץ גם לבצע את הלחיצות ב3 אחיזות שונות – אפשר לחלק את זה כך: 2 סטים עם הזרת על הטבעת , 3 סטים עם האצבע על הטבעת ושלושה סטים ושלושה סטים עם הקמיצה על הטבעת.

11. הקדישו יום בשבוע לאימון מאמץ מקסימלי

לאימון החזה השני שלנו בשבוע [72 שעות לאחר האימון הדינאמי] , נתמקד במאמץ מקסימלי. נגדיר מאמץ מקסימלי כאימון ב90-100 אחוז מRM1 שלנו , הווי אומר 1-3 חזרות עם משקל מקסימלי. זו שיטה מעולה לפתח כח מקסימלי , הבעיה היא שאי אפשר להתאמן בכזו עצימות יותר מ3 שבועות. לאחר 3 שבועות לא נתקדם ואפילו תהיה נסיגה בכח. הפתרון : החלפת התרגיל. לחיצות בשיפועים שונים ואחיזות שונות [אחיזה צמודה , שיפוע עליון וכו'] יפתרו את הבעיה. כולם ספציפיים ללחיצות חזה וכולם מאפשרים שימוש במשקלים כבדים.

12. אמנו את הרחב גבי באותו מישור כמו לחיצות החזה

אנחנו מדברים על המישור האופקי. זה אומר חתירות , והרבה. אם אתה רוצה לחיצת חזה אדירה אתה צריך לעבוד על הרחב גבי. לחיצות חזה מתבצעות במישור האופקי. אז מה ההגיון לעבוד על הרחב גבי עם פולי עליון ודומיו , שעובדים על המישור האנכי? אין הגיון. תשתמשו בחתירות.
__________________
We share the same biology, Regardless of ideology

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 12:21   #2
m0she
מנהל מחלקת התזונה
 
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 5,474
כללי:: משה גלעדי
גיל:: 20
עוסק ב:: סטודנט לרפואה
ברירת מחדל

לחיצות חזה – למה אתה נתקע בחלק התחתון ואיך תתגבר על זה/Dave Tate

"אני חלש בחלק התחתון של התנועה בלחיצת חזה. מה אפשר לעשות?"

זו שאלה שנתקלים בה הרבה מאוד , במיוחד בקרב מתחילים ואנשים שאינם פאוורליפטרים. רוב האנשים מייחסים זאת לחזה חלש , אבל אני נוטה לא להסכים איתם מכמה סיבות. רוב הפאוורליפטרים בקושי עובדים על החזה בזמן שבודיבילדרים עובדים המון על החזה. אם זה היה עניין של כח בחזה , בודיבילדרים היו הרבה יותר חזקים מפאוורליפטרים.

בואו ונפתור את הבעיה הזו אחת ולתמיד . יש 5 סיבות עקריות לבעיה:

1. אתה איטי מדי.

אם באמת תחשבו על זה , תראו שזה הגורם מספר 1 לבעיה. דוגמא טובה היא לנסות ללחוץ לתוך לוח [כמו אלו שמשתמשים בהם באומניות לחימה]. אם תדחקו לאט , תראו שכשתגיעו ללוח זה יהיה עניין של מי חזק יותר – אתם או מי שמחזיק את הלוח. אם הוא יותר חזק – פשוט לא תצליחו. לעומת זאת , אם תדחקו במהירות מקסימלית לתוך הלוח ו"תפוצצו" את המשקל לתוכו , המוט מיד יעיף את הלוח. עכשיו תחשבו שהלוח הוא נקודת התקיעה שלכם. אם ניקח את זה צעד אחד קדימה , מה יקרה אם נשתמש בלוח גדול שלא ניתן לעבור דרכו? אם נדחוף לאט ודאי שהוא לא יזוז. אם נתפרץ לתוכו , לפחות הוא יזוז טיפה למעלה. זה יתן לכם להגיע לנקודת התקיעה רק בחצי העליון של התנועה.

2. אתה לא שומר על גוף מתוח

זו עוד בעיה נפוצה. אם הגוף לא מתוח , אתה לא יציב . איך אפשר לבנות על יסודות חלשים? צריך להצמיד שכמות , למתוח את הטרפזים [כמו בשראגס] למלא את הגוף באויר ולשים את הרגליים על הרצפה . אתה רוצה לדמיין שאתה דוחק את עצמך מהמוט בזמן הלחיצה. אם לא תתמלאו באויר כמו שצריך , הגוף העליון יהיה נמוך מדי. זכרו , ככל שאתם גדולים יותר המרחק שהמוט צריך לעבור קטן יותר.

3. הרחב גבי שלך חלש.

אין מנוס , בשביל לחיצה אגדית אתה חייב רחב גבי עוצמתי. קודם כל , חשוב לשמור על אותה פוזיציה של גוף מתוח שעליה דברנו בסעיף הקודם. זה מתחיל לפני התנועה בכלל. אתה אמור למשוך את המוט מהווים , לא לדחוק אותו משם. ברגע שאתה דוחק את המוט מהוו , הכתפיים זזות החוצה ואבדנו את כל היציבה. לרוב הספות כיום יש ווים בצורת J , וזה עמוק מדי בשביל לגרור את המוט החוצה. יש 2 פתרונות : 1. תמצא ספה אחרת. 2. שמישהו יגיש לך את המוט. זה פחות טוב כי עדיין אולי תשנו תנוחה , אבל זה עדיף מכלום. בנוסף , אם אתם לוחצים לכיוון הבטן העליונה/חזה תחתון בקו ישר , אל תחששו לפגוע בווים. תתקרבו ותהיו עם העיניים מתחת למוט , ואפילו עם הסנטר או האף. ככה תהיה פחות תנועה בכתף כשנוציא את המוט מהמקום.
בנוגע לעבודה על הרחב גבי – תלכו על חתירות , ותשקיעו במיוחד באלה שאתם גרועים בהן. תעבדו על הרחב גבי 2-4 פעמים בשבוע. לא צריך עבודה כמו של בודיבילדרים , תנועה אחת ב4-5 סטים תעשה את העבודה.

4. אתה פשוט משתמש ביותר מדי משקל.

אם אתה מוציא את המוט מהמקום , מוריד אותו עד החזה ואז בקושי מזיז אותו , זה לא נקרא נקודת תורפה. זה פשוט יותר מדי משקל. תהיה כנה עם עצמך בנושא הזה.

5. אתה פשוט לא יודע איך לעבוד בלחיצות חזה!

אנחנו נורא אוהבים לחשוב שאנחנו יודעים איך לעבוד בלחיצות חזה. אנחנו יודעים מה אנחנו אמורים לעשות , אבל לעשות את זה זה כבר סיפור אחר לגמרי. כל הנושא כבר פורט במאמר על 12 דרכים להגיע ללחיצת חזה אדירה. בקצרה : לשמור על גוף מתוח , להכניס מרפקים , להניח רגליים על הרצפה , ולנסות לדחוף את הגוף מהמוט בזמן שאתה לוחץ. יותר מדי פעמים אחד או יותר מהדברים האלה לא מבוצע.

זכרו , טכניקה נכונה תגרום להבדל ענקי ביכולת לדחוק משקלים עצומים.

אוקיי , סיימנו לסקור את הבעיות. ועכשיו , איך מתגברים על זה?

1. עבודה עם דאמבלים.

עבודה מרובת חזרות – תנועה זו תבוצע בספת דחיקה או על כדור יציבות. נעשה לחיצה רגילה , אבל עם שורשי כף היד מופנים אחד כלפי השני ["מיד פוזישן"]. זה ישים את המרפקים שלכם בתנוחה הנכונה. 12-20 חזרות יעשו את העבודה.נבצע 3 סטים. בראשון כשל באיזור ה20 חזרות. ננוח 4-5 דקות , וננסה להגיע שוב ל20. כנראה שזה לא יקרה , אבל זה נותן לנו מטרה. שוב 4-5 דקות ונבצע סט אחרון. זה עובד הכי טוב במקום מאמץ מקסימלי.

לחיצה על הרצפה – נבצע את הלחיצה בשכיבה על הרצפה כאשר הרגליים ישרות. צריך שיגישו לך את הדאמבלים. שוב , נפנה את שורשי כף היד אחד כלפי השני. ננמיך את הדאמבלים עד שהטרייספס יגעו ברצפה , לשבריר שניה נפסיק , ונלחץ חזרה למעלה. זו תנועה שתשתלב טוב מיד לאחד לחיצות במאמץ דינמי/מקסימלי. שחקו עם החזרות והסטים כדי לראות מה עובד הכי טוב בשבילכם , ותמיד נסו לשבור את השיא שלכם מאימון לאימון.

אימון על זמן – זה יתבצע בחלוקה ל3 אמונים.המטרה שלנו היא לעבוד 2-4 דקות רצופות עם דאמבלים . ובכן , לא לגמרי רצוף , נעשה כמה חזרות נניח את הדאמבלים על החזה ל5-10 שניות ונמשיך. נמשיך עד שלא נוכל יותר. יש לבצע סט 1 בלבד בסוף כל אימון. ביום הראשון נעבוד עם המשקל הכבד ביותר. ביום השני המטרה שלנו היא 60% מהמשקל של אתמול , אך נעלה את הזמן ל3-5 דקות. ביום השלישי נוריד שוב ל60% מאתמול, ונעלה את הזמן ל5-8 דקות. אפשר לבצע את זה ללא הפסקה , דייב מבצע זאת אחת לשבוע [חשוב שזה יבוצע יום אחרי יום].

2. אימון מאמץ מקסימלי שבועי.

נגדיר מאמץ מקסימלי כאימון ב90-100 אחוז מRM1 שלנו , הווי אומר 1-3 חזרות עם משקל מקסימלי. זו שיטה מעולה לפתח כח מקסימלי , הבעיה היא שאי אפשר להתאמן בכזו עצימות יותר מ3 שבועות. לאחר 3 שבועות לא נתקדם ואפילו תהיה נסיגה בכח. הפתרון : החלפת התרגיל. לחיצות בשיפועים שונים ואחיזות שונות [אחיזה צמודה , שיפוע עליון וכו'] יפתרו את הבעיה. כולם ספציפיים ללחיצות חזה וכולם מאפשרים שימוש במשקלים כבדים. נבצע מספר סטים של 3-5 חזרות לחימום ונעלה משקל עד שנגיע לכשל בטווח של 1-3 חזרות בתרגיל.

לחיצות כנגד מוט על הרצפה - נבצע את התנועה כמו בבנץ' רגיל מבחינת יציבה. נוריד את המוט עד שהטרייספס יגעו ברצפה , נעצור לשבריר שניה ונעלה את המשקל חזרה. יש 2 דרכים לעבוד בשיטה: 1. כמו ביום המאמץ המקסימלי . 2. נתחיל במשקל של 60% מלחיצת החזה הכי טובה שלנו , ונוסיף כ10 ק"ג [רצוי בשרשראות] בכל צד עד שנגיע לכשל ב1-3 חזרות. השיטה הראשונה עדיפה לפיתוח כח.

שימוש במוט עם "שקע" – ישנם מוטות עם שקע במקום של בית החזה. לרוב המתאמנים זה לא רלוונטי , אבל אם יש לכם גישה למוט כזה מה טוב. ובכן , אפשר להוריד את המוט עד החזה אבל זה יותר יעבוד על גמישות כנראה וזה בכל אופן יעיל רק במשקלים קלילים. לא כדאי לעבוד פה במשקלים כבדים כיוון שתהיה יותר מדי רוטציה בכתף. הדרך הכי טובה להשתמש במוט הזה היא להוריד אותו חצי אינץ' [כסנטימטר] מתחת לנקודה הכי נמוכה שמוט רגיל היה מגיע אליו. ככה לא תהיה דחיפה מהחזה. אפשר גם לשים לוחות ולהוריד את המוט עד שיגע בלוחות. השתמשו ב2-3 אינצ'ים [5-7.5 סנטימטר] של לוחות.

לחיצה באחיזה רחבה במיוחד – זו פשוט לחיצה יותר רחבה מהרחבה ביותר שלכם. לרוב האנשים זה אומר לשים את האצבע על הטבעת. זו לא תנועה טובה לRM1 כיוון שהיא מפעילה לחץ רב על הכתפיים. הכי טוב לבצע את זה ב2 סטים כבדים של 5-6 חזרות.

3. הקדישו יום בשבוע לאימון מאמץ דינאמי

הרעיון במאמץ דינמי הוא שימוש במשקלים תת-מקסימליים , עם מהירות מקסימלית. המטרה היא לפתח מהירות בתנועה. נשתמש במשקלים שהם 45-60 אחוז מRM1 שלנו , ונבצע 8-10 סטים של 3 חזרות. מומלץ בתור התחלה להשתמש ב50% מהRM1. אם אתם יכולים להוסיף עוד משקל ולשמור על אותה מהירות , תשתמשו במשקל הכבד יותר. מומלץ גם לבצע את הלחיצות ב3 אחיזות שונות – אפשר לחלק את זה כך: 2 סטים עם הזרת על הטבעת , 3 סטים עם האצבע על הטבעת ושלושה סטים ושלושה סטים עם הקמיצה על הטבעת. הסט לא אמור לארוך יותר מ3.5 שניות.

מסקנה

הדרך להתאמן לגדולה היא למצוא את נקודות התורפה שלך ולתקוף אותן. להתקדם רק בדברים שאתה ממילא טוב בהם יביאו אותך עד לנקודה החלשה. צריך לנצל את הזמן לטיפול בנקודות התורפה. אם הכל ילך כשורה , אתה תגיע ללחיצה האגדית שתמיד רצית.

בהצלחה , m0sh3.
__________________
We share the same biology, Regardless of ideology

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 12:40   #3
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלBullet
 
תאריך הצטרפות: Dec 2005
הודעות: 7,428
ברירת מחדל

עוד לא הספקתי לקרוא , אבל ח"ח שישבת ותרגמת.
__________________
תוספי תזונה
אבקת חלבון
ישראלבודי תוספי תזונה לספורטאים במחירים הזולים ביותר בישראל. תוספי תזונה במשלוח מהיר לבית הלקוח
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 13:19   #4
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלDaniel-Barak
 
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 8,752
ברירת מחדל

תודה משה, כל הכבוד.

שווה לנעוץ
__________________
Daniel
Daniel-Barak מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 13:27   #5
PcGunMan
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2006
הודעות: 5,626
ברירת מחדל

תודה אחלה פוסט!
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 13:34   #6
Amit
מושעה
 
תאריך הצטרפות: Jun 2006
הודעות: 3,797
כללי:: X
גיל:: X
עוסק ב:: X
ברירת מחדל

תודה רבה באמת שווה לנעוץ
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 13:38   #7
Ori-Silver
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלOri-Silver
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 4,580
ברירת מחדל

תודה רבה משה כל הכבוד על ההשקעה
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 14:02   #8
שאול
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 130
ברירת מחדל

תודה..כל הכבוד על ההשקעה
שאול מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 14:08   #9
Takima
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jun 2006
הודעות: 1,249
ברירת מחדל

מאמר מצויין, תרגום מצויין. כל הכבוד.
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 17:46   #10
Nimrod
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלNimrod
 
תאריך הצטרפות: Jul 2006
הודעות: 3,530
ברירת מחדל

כפרה עליך משה!

כמעט הכול אני עושה, אבל רק תדעו שהקטע עם הללחוץ חזה עם היידים על המוט ולנסות לשבור אותו באמת עזר לי לריכוז וליכולת שקשה.
במסה הבאה אני אעשה אימוניים דינמיים כאלו נראה לי, אני חייב לשפר את הrm 8 שלי בכל מיני תרגילים שאני נתקע.
__________________
"פושעי אוסלו \ ההתנתקות לדין"

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 17:49   #11
Red_Hot
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלRed_Hot
 
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 3,419
גיל:: בודיבילדינג :\
ברירת מחדל

יפה מאודש משה! תודה על התירגום. וח"ח על הקרדיט

ורגע אז העובדה שאני עובד עם הרחב גבי שלי אומר שאני עובד נכון?? אם ככה אז סבבה אין לי מה לתקן. אם לא - בלאט.
__________________


Red_Hot מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-06, 20:25   #12
Amit
מושעה
 
תאריך הצטרפות: Jun 2006
הודעות: 3,797
כללי:: X
גיל:: X
עוסק ב:: X
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Red_Hot
יפה מאודש משה! תודה על התירגום. וח"ח על הקרדיט

ורגע אז העובדה שאני עובד עם הרחב גבי שלי אומר שאני עובד נכון?? אם ככה אז סבבה אין לי מה לתקן. אם לא - בלאט.
אם אתה באדיבילדר אז זה המטרה היא לבודד את החזה ולא ללחוץ עם הלטימוס אבל פאוורליפטרים עובדים ככה כי זה מגדיל בהרבהה(לפחות אצלי) את המשקל שמרימים
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-06, 14:59   #13
kobiiakobi
Banned
 
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 568
גיל:: 27
עוסק ב:: מחשבים
ברירת מחדל

צודק גביי הטרייספס
kobiiakobi מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
קפיצה לפורום


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:18.


תוספי תזונה אבקת חלבון קריאטין משקאות איזוטניים פגישות ייעוץ קוביות בבטן עלייה במסה פיתוח גוף אימונים אישיים פציעות ספורט דרושים טו בשבט
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ
מערכת הפורומים מאוחסנת, מאובטחת ומתוחזקת ע"י אפטיים בניית אתרים