ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה
 
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-04-07, 11:59   #1
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל מאמר מתורגם על Hit

האם אתה מתוסכל מהתוכנית שלך?האם אתה תקוע על המשקל אותו משקל במשלך חודשים ואפילו שנים?
מאמר זה יראה לכם מה מפתח גוף טבעי אמיתי עושה כדי לעלות במסה בזמן קצר ככל שאפשר. כל זה מבלי להתאמן יותר מ3 ימים בשבוע.

דרך האימון:

הערה: יש לעשות סט חימום לפני כל תרגיל עם 50% ממשקל העבודה העבודה שלך. תעשה 4-6 חזרות עם המשקל הנמוך הזה, זה מספיק כדי להתחמם.

• Squats 1 X 8 - 10 reps
• Leg Extensions 1 X 8 - 10 reps
• Leg Curls 1 X 8 - 10 reps
• Dumbbell Pullovers 1 X 8 - 10 reps
• Barbell Overhead Shoulder Press 1 X 8 - 10 reps
• Seated Rows 1 X 8 - 10 reps
• Bench Press 1 X 8 - 10 reps
• Barbell Bicep Curls 1 X 8 - 10 reps
• Tricep Extensions 1 X 8 - 10 reps
• Weighted Pullups 1 X 8 - 10 reps
• Weighted Dips 1 X 8 - 10 reps
• Standing Calf Raises 1 X 8 - 12 reps
• Abs - 1 X 10 - 15 reps

העבודה לא צריכה לקחת מעל ל45 דקות! תכנן את המנוחה שלך בין הסטים בהתאם כדי שתוכל לסיים את זה במגבלת הזמן הזו.
מחקרים מראים כי כ47 שעות לאחר אימון משקולות אינטנסיבי רמות הקורטיסול (?cortisol) שלך עולות. זה אומר שכל זמן שאתה מתאמן אחרי 47 שעות, אתה מקבל פחות תוצאות, ויגדלו הסיכויים שתגיע לאימון יותר.

הדבר החשוב ביותר הוא לעבוד על לכשל מוחלט! זאת לא אפשרות, אלא חובה! לכן, חובה שיהיה לך שותף לאימונים. אם אתה צריך לבצע 8-10 חזרות, תבחר משקל אשר יתאים לך לבצע 8-10 חזרות, ואף לא חזרה אחת יותר!

כשאתה מגיע לחזרה האחרונה, לא אמור להיות לך כוח לבצע חזרה נוספת, לא חשוב מה. אפילו אם בריטני ספירס מבטיחה לצאת איתך לדייט אם תבצע חזרה נוספת.(כן קצת הגזימו אני יודע...)זה לא ישנה. אתה לא אמור להיות מסוגל לעשות את זה! רק אתה תקבע אם באמת השקעת את כל המאמצים. בניגוד לתוכניות אחרות, בהן עושים 4-5 סטים בכל תרגיל, פה יש לך רק הזדמנות אחת "להכות" את השרירים שלך. אל תבזבז אותו!

בצע כל סט הכי טוב שאפשר. צ'יטינג רק יפגע בגדילה שלך. בצע כל חזרה באופן איטי ואל תשתמש בתנופות. טווח תנועה מלא הוא חשוב, 2 שניות בירידה ו2 שניות בעלייה. תשתמש במשקל קל יותר אם אתה באמת צריך, אם לא- הגדילה שלך תפגע.
אל תיקח עצירת מנוחה בזמן הסט. אל תנעל מפרקים בשום חלק של הסט לצרכי מנוחה. אל תעצור כשידייך ישרות בכפיפת המרפק, ואל תעצור למעלה בסקוואט או בלחיצות למיניהם..לוח זמנים:
זהו אימון גוף מלא אשר אתם תבצעו 21\1 או 3 ימים בשבוע באחד מלוחות הזמנים הללו:
3 פעמים בשבוע: AXAXAXAX אנשים עושים את זה בדרך כלל ע"י עבודה בימי שני רביעי ושישי ובשאר ימי השבוע נחים באופן מוחלט מאימון אנאירובי.

21\2 פעמים בשבוע: מתאמנים מנוסים מרוויחים אפילו יותר ע"י לקיחת ימי מנוחה נוספים. האם אי פעם שמת לב שאחרי 2 ימי מנוחה, האימון שלאחר מכן הולך טוב מאוד? אתם מרגישים טוב יותר, הכוח שלכם בשמיים ויש לך אימון מצוין. ואז, לקראת סוף השבוע אתה מרגיש עייף ומותש? לוח הזמנים הבא יאפשר לך לנוח בסופי השבוע: AXXAXXAXXהתקדמות: אתה צריך לוג אימונים:
אתה חייב לעלות במשקל בכל אימון. אם אתה מרים 100 קילו 10 חזרות בכל חודש למשך שבוע, הגוף לא מקבל גירוי חדש ולא תהייה לו סיבה לגדול ולהתחזק. אתה לא תגדל אם לא תעלה במשקלים באופן קבוע.הדרך היחידה לצאת מנתיב זה היא לכתוב לוג אימונים ולסכם את מה שעשית בכל אימון ואימון.

אם בפעם הקודמת הרמת 100 קילו לחיצת חזה 10 חזרות, אתה אמור להרים באימון שלאחר מכן 105 קילו 8 חזרות. אם עשית 8 חזרות, אז באיון הבא עליך להצליח להרים את אותו משקל 9 פעמים(חזרות).כשאתה יכול לבצע 10 חזרות, אתה חייב להעלות את המשקל שוב. אל תפחד! תסתכל על הלוג של האימון האחרון שלך, ותביס אותו בכל תרגיל. אפילו אם ביצעת רק חזרה אחת יותר מאשר באימון הקודם, זוהי התקדמות.

זה חשוב גם לבדוק ולעקוב אחרי התפתחות משקל הגוף שלך כדי שתוכל לראות כמה התקדמת. אני ממליץ לך למדוד את המשקל ואת ההיקפים שלך לפני כל אימון (לפני שאתה הולך למכון).אז למה זה עובד?
זה אולי ישמע מוזר למישהו שרגיל לעבוד עם 30 סטים לבייספס ומתאמן 6 פעמים בשבוע. מה שמטורף יותר זה לעשות 6 אימונים בשבוע ולא לגדול! תפסיקו לחשוב שיותר זה יותר טוב! אם אתה מתאמן טבעי, מהירות ההתאוששות שלך לא תתקרב למהירות ההתאוששות של אדם אשר משתמש בסטרואידים אשר יכול להתאמן 6 אימונים בשבוע מבלי להגיע לאימון יתר, בניגוד אליך.

הרבה מפתחי גוף שרגילים להתאמן בעצימות גבוהה יצחקו על מפתח גוף שעושה סט אחד כל תרגיל ועובד רק 3 ימים בשבוע.כששואלים אותם כמה פעמים בשבוע הם מאמנים את הבייספס הם עונים פעם בשבוע ב"יום הבייספס" שלהם. זאת אומרת, שהם מאמנים את הבייספס שלהם ואז נחים 7 ימים רצוף! אחרי יום-יומיים מנוחה אפקט הגדילה של השריר יורד, והגירוי(אימון) הבא שלו(של השריר) יהיה רק בעוד 5 או 6 ימים.

בדרך אימונים זו אתה עובד באופן מבודד על כל שריר בגוף 3 פעמים בשבוע עם סט אחד כבד. אתה "מכה" אותו, נותן לו לנוח יום אחד, "מכה" אותו שוב ברביעי, נותן לו יום מנוחה, "מכה" אותו שוב בשישי ואז נותן לשרירים המסכנים יומיים מנוחה לפני שמתחילים סבב אימונים חדש.זאת אומרת שאנחנו מאמנים את הבייספס(ואת כל שאר שרירי הגוף) 3 פעמים בשבוע, שזה 12 פעמים בחודש. למתאמנים שהוזכרו מקודם לוקח 3 חודשים לעשות 12 אימוני בייספס. והם עוד קוראים לנו עצלנים...

למה זה טוב לבניית השרירים? תחשבו על מצב בו אתם יוצרים יבלת ביד שלכם. אם היית צריך לשפשף את היד עד שהיה נוצר חתך והיית מתחיל לדמם, לאחר מכן תחכה שבוע, ושוב תעשה את אותו דבר, סביר להניח שתיווצר לך צלקת.
מצד שני... אם היית משפשף קצת כל יום, זה לאט לאט ייצור יבנה התנגדות לשפשופים, כך תיבנה יבלת ממוגנת ועבה. אותו דבר גם דרך אימון הHIT.

דבר מעניין נוסף הוא שאנשים אשר עושים 12 סטים לכל שריר לא מגיעים לכשל מוחלט בכל סט. זה לא יהיה אפשרי ויגרום להם למות מעייפות.
הם בדרך כלל עושים כמה סטים קלים בהתחלה ובתוך תוכם הם בעצם שומרים כוח לסטים האחרונים. רוב הסטים שלהם הם לא יעילים כי הם לא מגיעים לכשל מוחלט. באיזו תדירות אתם רואים אנשים במכון שלכם מגיעים לכשל מוחלט כמו שתגיעו באימון הזה? לא הרבה, זה בטוח...

בדרך כלל אנשים אלה "מחפפים" בתנועה. משיגים פאמפ טוב מכמה גניחות, ואז הם הולכים שמחים ומרגישים טוב יותר ממך כי הם עשו 12 סטים לבייספס בזמן שאתה עשית רק 1. השרירים שלך רק יגדלו אם תכריח אותם לגדול.

בתוכנית שלנו נראית קלה על הנייר, מכיוון שאתה עושה רק סט אחד בכל תרגיל. תבטח בי, אם תגיע לכשל טוטאלי בכל תרגיל אתה תיהיה מותש יותר מאי פעם. בדרך כלל, אנשים עובדים על קבוצת שרירים אחת או 2. הם הולכים במכון ואומרים "וואי הבייספס שלי מותש... הטרייספס מתפוצץ לי!". עם תוכנית האימונים שלנו, כל הגוף ללא יוצא מן הכלל עובד. אתה תלך בהרגשה שכל השרירים שלך מתפוצצים.

טיפים לתרגילים:

סקוואט:מכיוון שזהו התרגיל הראשון שלך, אתה תצטרך לעשות 2-3 סטים קצרים לחימום, רוב הסיכווים שזה יהיה התרגיל הכי קשה בתוכנית אצלך, בגלל זה נשים אותו בהתחלה, שתוכל להשקיע בו את רוב המאמץ.
הגעה לכשל בסקוואט משמעותה שבקושי תוכל לעמוד על הרגליים אחרי החזרה האחרונה שלך. תיהיה בטוח שאתה מבצע טווח תנועה מלא. חשוב שיהיה לך ספוטר.

פשיטת ברכיים: הקפד על טווח תנועה מלא, רד למטה עד הסוף.

כפיפות ברכיים: הקפד על טווח תנועה מלא וביצוע נקי, מבלי "להעיף" את המשקל למעלה.

פולאובר בדאמבלס: זהו תרגיל פלג הגוף העליון הראשון שלך בתוכנית. בצע חימום טוב על מנת למנוע פציעות. בצע טווח תנועה מלא. ואל תנוח בקצה התנועה.

לחיצת כתפיים מוט לפנים: את תרגיל זה יש לבצע כשהמוט נמצא מלפני הפנים. במידה ותעשה זאת מאחורי הצוואר, יכולה להיגרם לך פציעה. רד עד לסנטר, לא נמוך יותר. שים דגש על תנועה איטית.

חתירה כנגד מכונה: שמור על גב ישר במשך כל התנועה, אל תזוז קדימה או אחורה.

לחיצת חזה: רד באופן איטי עד שהמוט יגע לך באזור הפטמות. אל תשתמש בתנופה כדי להרים את המשקל. תשתמש בספוטר ותיעזר בו לבצע חזרות נוספות על מנת לקרוע את השריר.

כפיפת מרפק במוט: אל תזיז את הגב. שמור על המרפקים לצד הגוף.

פשיטת מרפק: שמור על גוף ישר, ואל תישען קדימה יותר מידיי.

מתח בתוספת משקל: הקפד על תנועה איטית לאורך כל הדרך, שמור על אחיזה רחבה.

מקבילים: שמור על גופך ישר ואל תישען יותר מידיי קדימה. זכור: אתה רוצה לעבוד על היד האחורית ולא על החזה התחתון.

תאומים בעמידה: בצע טווח תנועה מלא, אל תשתמש במשקל אשר אתה לא יכול לבצע איתו חזרות מלאות. תרגיש את הפאמפ.

בטן: בחר תרגיל טוב שבו אתה יכול להוסיף התנגדות. אל תעבוד על הבטן בימי המנוחה. זכור: בטן היא כמו כל שאר השרירים!
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 12:00   #2
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

רק את המילה קורטיסול(cortisol) לא הבנתי...
אם למישהו יש מושג שיגיד ואני אערוך...
תהנו.
איתן.

עריכה:
המאמר לקוח מהאתר בודיבילדינג קום...
אני תרגמתי לעברית.
קיצצתי בחלק של התזונה כי זה לא קשור לתוכנית וזה דבר שאמור להיות לכם ברור.
אני חושב גם שגם הטיפים לתרגילים הוא חלק מיותר, אבל בכל זאת תרגמתי גם אותו..

אני עכשיו הולך אל המשפחה אז אני לא אוכל להגיב.. אני אגיב בצהריים.

נ.ב:
אני על 2500 הודעות!XD
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 12:18   #3
Avunari
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלAvunari
 
תאריך הצטרפות: Jan 2007
הודעות: 448
כללי:: הכיעור בהתגלמותו
גיל:: 21
עוסק ב:: עד מתי נוב' 09
ברירת מחדל

תודה רבה איתן, אקרא את המאמר, עבודה טובה, אם הייתי יכול הייתי נותר לך עוד מוניטין P:
__________________
Avunari מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 13:17   #4
Leo
חבר ותיק
 
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 6,223
כללי:: אני אואב תרד
גיל:: לעשות ביד במשך 5 שעות.
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo
ברירת מחדל

cortisol
זה הורמון שתפקידו לשחרר אנרגייה מהגוף במצבי סטרס ורעב , לא אכפת לו מאיזה רקמה הוא עושה את זה לכן הוא מפרק שריר.

ועוד משהו , בHIT אתה גם מבצע העצמת זמן תחת עומס , ז"א לא מספיק שלא תוכל לעשות עוד חזרה אחת , אלא גם אתה צריך להחזיק את זה הכי הרבה זמן שאתה יכול למעלה ולנסות לעשות את החלק הכי גדול מהחזרה הבאה גם אם זה יקח לפחות דקה או שתיים רק לזה , אחרי זה אתה מוריד משקל ועושה דרופסט קטן , או מבקש מספוטר שהוא יעשה לך עזרה בחזרות.

זה HIT חזק יותר , לא נראה לי שנובים יקבלו תוצאות טובות מסטים רגילים לכשלון כי פשוט כשלון אצליהם זה מוקדם מאוד והמשקלים שלהם לא גדולים ואין להם בעייה לעשות יותר סטים עצימים יותר כי כל סט "לא נחשב מי יודע מה"

לעומת בן אדם עם כוח והתאוששות גבוהים שיבצע את הסטים האלה לא לכשלון אבל עם משקל כזה שכבר יהיה לו פיזדץ' במוח והוא יהיה מסטול.
__________________

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:05   #5
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

סבבה ליאו תודה...

תגידו, יש צורך לפי דעתכם להמשיך ולתרגם מאמרים? אנשים באמת קוראים את זה לעומק ונעזרים בזה? או שזה סתם בזבוז זמן?
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:47   #6
Amit
מושעה
 
תאריך הצטרפות: Jun 2006
הודעות: 3,797
כללי:: X
גיל:: X
עוסק ב:: X
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איתן הסוס
סבבה ליאו תודה...

תגידו, יש צורך לפי דעתכם להמשיך ולתרגם מאמרים? אנשים באמת קוראים את זה לעומק ונעזרים בזה? או שזה סתם בזבוז זמן?
בלי לזלזל כל הכבוד שאתה יושב פה ומתרגם אבל לדעתי באותה מידה אפשר לתת לינק למאמר המקורי ומי שלא יבין משהו ישאל חבל שתשב שעה ותתרגם
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:47   #7
Amit
מושעה
 
תאריך הצטרפות: Jun 2006
הודעות: 3,797
כללי:: X
גיל:: X
עוסק ב:: X
ברירת מחדל

אגב די לעשות מhit פול בודי וורקאוט
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:51   #8
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
 
הסמל האישי שלSiX PACK
 
תאריך הצטרפות: Dec 2006
הודעות: 8,457
גיל:: 21
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איתן הסוס
סבבה ליאו תודה...

תגידו, יש צורך לפי דעתכם להמשיך ולתרגם מאמרים? אנשים באמת קוראים את זה לעומק ונעזרים בזה? או שזה סתם בזבוז זמן?
כל הכבוד על העבודה אבל אני לא נעזר בכל מני מאמרים יש לי את התוכניות שלי,
בתכלס מה שחשוב זה העבודה עצמה, העצימות, והמחשבה שאתה שם בתוכנית כדי שתצא טובה..

אני בדרך כלל לא נעזר בדברים הללו, אבל אני מניך שאנשים אחרים כן..

יש לציין שלא קראתי את המאמר, אבל באמת היית יכול לחסוך לך את העבודה ולשים לינק כמו שעמית אמר.

מוניטין בכל אופן.
__________________
People who say it cannot be done should not interrupt those
who are doing it

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:52   #9
Eli
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Dec 2006
הודעות: 439
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איתן הסוס
סבבה ליאו תודה...

תגידו, יש צורך לפי דעתכם להמשיך ולתרגם מאמרים? אנשים באמת קוראים את זה לעומק ונעזרים בזה? או שזה סתם בזבוז זמן?
הרבה יכולים לקרוא באנגלית בלי בעיה, אבל תמיד יותר כיף לקרוא בעברית וזה עוזר. אני אישית אקרא את המאמר, הרבה יותר נוח בעברית.
תודה על התרגום וקבל מוניטין.
Eli מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 14:55   #10
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Amit
בלי לזלזל כל הכבוד שאתה יושב פה ומתרגם אבל לדעתי באותה מידה אפשר לתת לינק למאמר המקורי ומי שלא יבין משהו ישאל חבל שתשב שעה ותתרגם
סבבה, אני לא נעלב.. בשביל זה שאלתי.. אולי לאנשים זה לא משנה עברית או אנגלית ואני סתם יושב שעתיים ומתרגם סתם...
בכל מקרה... אם יהיו בקשות מיוחדות פשוט תפתחו פוסט בדיבוריםכללי, תביאו את המאמר ואני אתרגם..
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:09   #11
Mazoz3
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2006
הודעות: 3,631
כללי:: תלמיד תיכון
ברירת מחדל

שטויות - אם המאמר הזה לא היה בעברית היה לי הרבה יותר קשה לקרוא.. משום שהמאמר בעברית קראתי.... איתן תודה רבה ! עשית אחלה של עבודה..... קבל במוניטין.
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:10   #12
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mazoz3
שטויות - אם המאמר הזה לא היה בעברית היה לי הרבה יותר קשה לקרוא.. משום שהמאמר בעברית קראתי..
זאת אומרת שצריך שאני אמשיך לתרגם?
אם יש בקשות מיוחדות רק תבקש..
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:13   #13
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
 
הסמל האישי שלSiX PACK
 
תאריך הצטרפות: Dec 2006
הודעות: 8,457
גיל:: 21
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איתן הסוס
זאת אומרת שצריך שאני אמשיך לתרגם?
אם יש בקשות מיוחדות רק תבקש..
אתה ממש רוצה את ה Vip הזה אה..?
__________________
People who say it cannot be done should not interrupt those
who are doing it

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:16   #14
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
אתה ממש רוצה את ה Vip הזה אה..?
:):):):) בתכלס אני לא חושב שאני בכלל אגיב שם...
אני מציע את זה כי אני ב9 ימים מנוחה מהHST ואני מתחרפן בלי המכון...

VIP אני מאמין שאני אכנס בכל מקרה כי תרמתי מספיק לפורום... אבל אין לי מה לחפש שם... אין לי את רמת הידע של גל T, עומרי טורבו משה וכל החכמים שם... אני לא אוכל לקחת חלק בויכוח...
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:17   #15
shahaflol
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jul 2006
הודעות: 1,454
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
אתה ממש רוצה את ה Vip הזה אה..?
דווקא איתן תמיד עזר פה לאנשים. עוד לפני הרעיון של הVIP הוא הוסיף אנשים למסנג'ר שלו ולאייסיקיו כדי לעזור להם בבניית תוכנית אימונים ותפריט. חוץ מזה, זה לא המאמר הראשון שהוא מתרגם.
גם אם זה היה מתוך רצון להגיע לשם, כל עוד רמת הפורום גבוהה יותר הודות להודעות כאלה, המנהלים השיגו את מה שרצו להשיג באמצעות הפורום.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:19   #16
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
דווקא איתן תמיד עזר פה לאנשים. עוד לפני הרעיון של הVIP הוא הוסיף אנשים למסנג'ר שלו ולאייסיקיו כדי לעזור להם בבניית תוכנית אימונים ותפריט. חוץ מזה, זה לא המאמר הראשון שהוא מתרגם.
גם אם זה היה מתוך רצון להגיע לשם, כל עוד רמת הפורום גבוהה יותר הודות להודעות כאלה, המנהלים השיגו את מה שרצו להשיג באמצעות הפורום.
תודה על הגיבוי
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:22   #17
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
 
הסמל האישי שלSiX PACK
 
תאריך הצטרפות: Dec 2006
הודעות: 8,457
גיל:: 21
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איתן הסוס
חחחח בתכלס אני לא חושב שאני בכלל אגיב שם...
אני מציע את זה כי אני ב9 ימים מנוחה מהhst ואני מתחרפן בלי המכון...

Vip אני מאמין שאני אכנס בכל מקרה כי תרמתי מספיק לפורום... אבל אין לי מה לחפש שם... אין לי את רמת הידע של גל T, עומרי טורבו משה וכל החכמים שם... אני לא אוכל לקחת חלק בויכוח...
חבל שאתה נח 9 ימים, זה מיותר וזה לא יקדם אותך אלא רק יחזיר אותך קצת אחורה, כך לך 4-5 ימים או אפילו שבוע, שזו תקופה שכל מתאמן צריך לנוח כל איזה חודשיים של עבודה אינטנסיבית, אבל 9 ימים, זה באמת מיותר..
__________________
People who say it cannot be done should not interrupt those
who are doing it

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:23   #18
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
חבל שאתה נח 9 ימים, זה מיותר וזה לא יקדם אותך אלא רק יחזיר אותך קצת אחורה, כך לך 4-5 ימים או אפילו שבוע, שזו תקופה שכל מתאמן צריך לנוח כל איזה חודשיים של עבודה אינטנסיבית, אבל 9 ימים, זה באמת מיותר..
אני כבר נחתי יומיים...
עוד 3 ימים זה יספיק לדעתך?
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:25   #19
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
 
הסמל האישי שלSiX PACK
 
תאריך הצטרפות: Dec 2006
הודעות: 8,457
גיל:: 21
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איתן הסוס
אני כבר נחתי יומיים...
עוד 3 ימים זה יספיק לדעתך?
בטח, למה בדיוק אתה נח, מה אתה הולך להכנס לאוושביץ לכמה ימים שאתה ככה צריך לנוח..?
__________________
People who say it cannot be done should not interrupt those
who are doing it

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-07, 15:28   #20
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלYoshi-Moto
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 9,096
גיל:: כדורגל, חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK
בטח, למה בדיוק אתה נח, מה אתה הולך להכנס לאוושביץ לכמה ימים שאתה ככה צריך לנוח..?
לא, אבל כדי שכשאני מתחיל את התוכנית כמו שצריך, ושהאימון יחשב לגוף כדבר חדש אחרי הרבה זמן בלי גירויי.. אני צריך לנוח 9-14 יום..(לפי המאמר)

מה דעתכם אנשים? 5-7 ימים יספיק?
__________________
באדיבילדינג זה לא תחביב, זו מחלה נפשית.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.


Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
קפיצה לפורום


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:41.


תוספי תזונה אבקת חלבון קריאטין משקאות איזוטניים פגישות ייעוץ קוביות בבטן עלייה במסה פיתוח גוף אימונים אישיים פציעות ספורט דרושים טו בשבט
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ
מערכת הפורומים מאוחסנת, מאובטחת ומתוחזקת ע"י אפטיים בניית אתרים