ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-04-08, 21:31   #1
speed
חבר פעיל

ברירת מחדל עברתי אתמול טסט!!

אתמול אחריי הפסה של חודש באמצע וטסט ושל אחד עברתי אתמול טסט שני, נסענו אני והמשפחה לחגוג היה כיף , הרגשה בעננים

למה בהתחלה זה היה מצחיק כזה, אני עברתי ת'טסט ומשום מה הבנתי מהמורה שלא עברתי, הייתי כולי מבואס שבוז, אח"כ הוא מתקשר אל אבא שלי אומר ליו מזל"ט ושעברתי, אבא שלי לא מבין איך לפניי רגע אמרתי לו שלא עברתי והרגשתי באסה, המורה אמר שגם אני עדיין לא ידעתי שעברתי הוא התקשר אליי אח"כ הודי לי שעברתי, אאחריי שכבר חשבתי שממשיכים הלאה, התברר שהמורה הבין ממני כנראה, הוא חשב שידעתי את התוצאות מהטסטר וזה היה לפני שהוא ידע היה בלבול אחד גדול, ההרגשה אח"כ היית בעננים יצאנו למסעדה עם המשפחה בפגודה בטבריה אם משו מכיר, מסכדה סינית- מחר כנראה אבא מסדר ת'ביטוח ובעז"ה גם אני יקבל מהמורה את הכרטיס רשיון וובעז"ה עוד שלשה שבועות.. רונדלים עם החברים!! לא סתם, אני נוהג זהיר ל עושה שטויות (לא היית לי גם הזדמנות אבל בהתחשב בעובדה שיש לי חבר שהספיק לעשות "גלגלים" בג'יפ של המורה נהיגה ליד כל החברים עם פול גז אח"כ, אני אסתפק בנהיגה זהירה, לא רוצה בעיות חחח)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 21:33   #2
The Sun
Banned

מזל טוב גבר. תנהג בזהירות אני כבר שנתיים על הכביש ולא עשיתי "צלחות" או שטויות כאלה... תזכור שבסוף הטעות הכי קטנה שתעשה ( או אפילו לא אתה, אלא מפגר שליידך ) יכולה לעלות לך בחיים.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 22:01   #3
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

איזה כיף לך!!!
יש לי טסט ב28 בעזרת השם אני יעבור אני כבר מחכה לשם חודשים!!
ישן 16-04-08, 22:02   #4
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

מזל טוב אח שלייייייייייייייייייייי
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 22:59   #5
speed
חבר פעיל

תודה רבה! אני נוהג זהיר, אבל יצא שאבא שלי דיבר איתי, אז יש ת'בדיחה הזאת על ילדה שבאה לאמא שלה אמרה לה.. אמא אני נכשלתי בהכל הכל גרוע בתעודה רוצים להעיף אותי מהבי"ס אמא שלה בשוק איך קרה המורה דיברה עליה ש היא ילדה טובה וזה, אח"כ אמרה לה, סתם אמא רק במתמטיקה קיבלתי נכשל האמא כולה בהיי חיוך מאוזן לאוזן.., אז אבא דיבר איתי, התחלתי לספר על חברים שלי שנכנסים לכיתה צועקים קיבלתי דוח, חבר שלי כבר הלכו לו אלפיים שקל על נהיגה עם רשיון רק מה בלי מלווה, אלף אחד הוא לא היה אשם אבל הוא לא יכל לתבוע האלף השני זה משהוא שהוא הכיר העדיף לסגור איתו ככה בלי כלום, הנזק היה אלף, יצא בזול עוד
אח"כ סיפרתי לו על חברים, נסעו בכביש דו סטרי ראשי ועשו צלחת והמשיכו בכיוון הנגדי- כאון הוא כבר ממש יצא מהכלים. ואז אמרתי לו, שמע אבא אני בחור זהיר אני לא עושה שטויות ילד טוב של אבא אל תדאג, אני לא מאלה אני נוהג זהיר ואחראי, זה מטורף לעשות את זה וכו'
בסוף הסתדרתי עם אבא שמחר יש ביטוח בעז"ה מחר אני הולך לבדוק ת'אוטו..
ישן 16-04-08, 23:19   #6
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

מזל טוב...זהירות בכבישים וצום קל
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-04-08, 23:27   #7
speed
חבר פעיל

חחח תודה אח שלי!! :):):):).. תותח אתה

אגב, אמא צריכה עוד מעט רכב/סלש אני צריך עוד מעט רכב דחוף! (אמא צריכה לעעבודה עוד מעט והיא כבר הכינה אותי בעצמה שזה יהיה שלי ושלה, איזה כיף, היא הייתה לארג'ית צריך לעשות ביטו צעיר\, בינתיים על של אבא של העבודה נגגמר לו עוד חודש חודשיים, אח"כ על של אמא שיהיה בעז"ה)

עכשיו רציתי ת'התייעצות שלכם, הדרישות הם רכב 60,000 משפחתי, אם יש המלצות
בהתחלה חשבנו על המאזדה 3 אבל אח"כ אבא אמר שהוא רוצה פורד פוקוס אומרים שהוא יותר טוב
יש כאן המלצות?
ישן 17-04-08, 01:20   #8
מתן18
חבר פעיל

אחי קודם כל מזל"ט,שנית,כמה עלה כל הסיפור של הרשיון?
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 04:12   #9
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
רציתי ת'התייעצות שלכם, הדרישות הם רכב 60,000 משפחתי, אם יש המלצות
בהתחלה חשבנו על המאזדה 3 אבל אח"כ אבא אמר שהוא רוצה פורד פוקוס אומרים שהוא יותר טוב
יש כאן המלצות?
http://www.carsforum.co.il/vb/forumdisplay.php?f=6
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 11:57   #10
gad57
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אתמול אחריי הפסה של חודש באמצע וטסט ושל אחד עברתי אתמול טסט שני, נסענו אני והמשפחה לחגוג היה כיף , הרגשה בעננים

למה בהתחלה זה היה מצחיק כזה, אני עברתי ת'טסט ומשום מה הבנתי מהמורה שלא עברתי, הייתי כולי מבואס שבוז, אח"כ הוא מתקשר אל אבא שלי אומר ליו מזל"ט ושעברתי, אבא שלי לא מבין איך לפניי רגע אמרתי לו שלא עברתי והרגשתי באסה, המורה אמר שגם אני עדיין לא ידעתי שעברתי הוא התקשר אליי אח"כ הודי לי שעברתי, אאחריי שכבר חשבתי שממשיכים הלאה, התברר שהמורה הבין ממני כנראה, הוא חשב שידעתי את התוצאות מהטסטר וזה היה לפני שהוא ידע היה בלבול אחד גדול, ההרגשה אח"כ היית בעננים יצאנו למסעדה עם המשפחה בפגודה בטבריה אם משו מכיר, מסכדה סינית- מחר כנראה אבא מסדר ת'ביטוח ובעז"ה גם אני יקבל מהמורה את הכרטיס רשיון וובעז"ה עוד שלשה שבועות.. רונדלים עם החברים!! לא סתם, אני נוהג זהיר ל עושה שטויות (לא היית לי גם הזדמנות אבל בהתחשב בעובדה שיש לי חבר שהספיק לעשות "גלגלים" בג'יפ של המורה נהיגה ליד כל החברים עם פול גז אח"כ, אני אסתפק בנהיגה זהירה, לא רוצה בעיות חחח)

מזל טוב גבר...רק מזה "גלגלים" ?

מסכימים איתי? הוסיפו גם אתם תזכורת בחתימה שלכם.

http://www.zix.co.il/images/z-454711880.jpg
gad57 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 12:11   #11
Exhibit
חבר פעיל

הסמל האישי שלExhibit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA
איזה כיף לך!!!
יש לי טסט ב28 בעזרת השם אני יעבור אני כבר מחכה לשם חודשים!!
יש לי ב29 P:
מזל טוב אחי! תנהג בזהירות הכי חשוב =)
Exhibit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 13:35   #12
speed
חבר פעיל

תודה אחי על הפורום (הבנתי גם ת'רמז חח טוב, רציתי עיצה מכם אבל פסדר- נעזוב את הישראלבודי לכמה רגעים..)

הרשיון עלה לא..לא זול- יצא לי בסביבות ה5,000 ש"ח זה המחירים אבל אחי, לפחות איפה שאני גר זה הסטנדרט- אל תשכח שיש עוד ביטוח צעיר שלשנה זה עוד 5,000 ש"ח בערך, פשוט לאבא שלי עוד מעט נגמר הביטוח ונשאר עוד חודשיים בערך ככה שזה כמה מאות לזמן הזה, אני מקווה שעד שיגמר הביטוח כבר אמא תקנה אוטו לעבודה שלה/סלש שלי ואם היא תרצה קצת אז אני יתן לה.. חח

יש לנו פה עוד שניים שעוד מעט טסט בעז"ה שניכם עוברים יהיה לנו אחלה חגיגה יומיים חח

אה.. "גלגלים".. ככה, אתה מכיר את זה שהכשנותנים גז ראית אולי פעם שהגלגלים מסתובבים קצת במקום ואז נותים נסיעה מהירה, זה הולך ככה: לוחצים על הקלאצ' ואז מהר עוזבים את הקלאצ' ולוחצים על הגז
"הצלחת", בנסיעה, מרימים את האמברקס (לא על הברקס כי זה לא יקרה, צריך את מעצור היד) מסובבים את כל ההגה מהר ועושים סיבוב במקום, זה מה שאמרתי שחבר עשה בכביש ראשי דו סטרי והמשיך בצד השני חח זה להיות דפוק, ת'אמת אם הייתי אבא שלו לא חושב שהייתי נותן לו את האוטו.. היה עוד מקרה מצחיק אבל, היה חבר נסע עם עוד חברים והיה צריך לבלום והמערכת Abs פעלה בגלל שהוא בלם חזקק אז הוא אומר כזה תראו מה זה מערכת אייביאס של וולווו, כולו מאושר- שמעתי את זה נשפכתי לאיזה רמה אפשר להגיע- מדברים מדברים אבל אני לא עושה שטויות אני לא בקטעים האלה בכלל..זה מצחיק לפעמים השטויות האלה אבל זה יכול לעלות ביוקר ואני לא מעוניין לאבד את היקר הזה..לא למכונית הכוונה היא יכולה להישרף רק לא היקר באמת..
ישן 17-04-08, 14:34   #13
king l8
חבר פעיל

הסמל האישי שלking l8

מזל טוב גבר
king l8 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 14:42   #14
CriminaL
חבר פעיל

הסמל האישי שלCriminaL

מברוכ
סינטרקס
סיינטרקס
CriminaL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-04-08, 14:44   #15
speed
חבר פעיל

תודה רבה!

לגביי הלינק לפורום, יש שם בדיוק שאלה על פורד פוקוס או מאזדה 3 בינתיים בעז"ה פורד פוקוס!!
תגובה