ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-03-08, 23:17   #1
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ברירת מחדל בקשר לפוסט שנסגר על כמות הסטים לשריר קטן, לכל מי שהגיב לי שיכנס.

ציטוט:
Bullet
אחי, זה כי לא עשית מספיק סטים.
מה זה 12 סטים? גיל ניסים עושה חימום של 12 סטים לשריר קטן
חח.. יפה תמשיך..

עכשיו ברצינות.

מה הבעיה לעשות 12 סטים לשריר קטן באימון ?.. בוא נשמע,אתה פרופסור לא ?.. בוא תרחיב לנו אופקים

mmaorc
בלי לפגוע!
טמבל מי שהביא אותך לעולם.

ציטוט:
Antonator1
9 סטים לשריר קטן? 12?! חזרנו לשנות ה - 70? 9 סטים לבייספס או טרייספס למשל זה מטורף לגמרי, גם פעם בשבוע.

גיל, אם כל אימון אתה עושה 12 סטים לשריר קטן אז שני דברים - אתה בטח עושה את הסטים באינטנסיביות של זקנה עם דלקת פרקים והאימון בטח לוקח לך 3 שעות. כמה סטים לגב אז? 40? החכמה זה לא להרים, להרים, להרים, להרים ולהרים. הקטע זה לתת מקסימום גירוי בזמן קצר יחסית. באינטנסיביות טובה אתה צריך להרגיש את הבייספס שלך נשרף אחרי 4 סטים. 12 סטים זו כמות שצריכה להתיש גם את הגב, שלא לדבר על החזה. אבל אם אתה לא מצליח לגרום לגירוי אחרי מעט סטים, אתה יכול להמשיך לעשות 12324346123235346568 סטים
א. אני עושה את הסטים כמו גדול!
מעמיס משקל,ומבצע חזרות נקיות.
2 אני עושה אימון של חזה+יד קידמית בשעה ו10 דקות בדיוק.

בייספס 9 סטים,חזה 12 סטים.

מאיפה הפלצתם את זה שצריך לעשות רק 4 סטים לשריר קטן ?.. אתה באמת מאמין שאתה תגדל מזה ?.. תעמיס משקל כמו לא יודע מה, אתה חושב שאתה תגדל מזה ?.. 4 סטים אצלי אפילו לא מדגדגים את היד.

3 יש 2 סוגי אנשים.
אלה עם נסיון!
ןויש אנשים כמוכם שכל שני וחמשי מחליפים דעה, בגלל שאיזה מאמר, או איזה חכמולג אמר לכם לא לעשות מעל ל4 סטים לבייספס..

היית תקופה שהיתי עושה 8 סטים לשריר קטן, ולא התקדמתי, ברגע שהעלתי את מספר הסטים התקדמתי..

בתוכניות כמו abs, אין בעיה לעשות 9 סטים לשריר קטן!
4 סטים בקושי אני מרגיש את היד.

ציטוט:
זה פחות או יותר מה שהתכוונתי אליו. מה גם שבן אדם שעושה את הסטים כמו שצריך ל יישאר חי אחרי כל כך הרבה מהם. לפעמים מספיקים שני סטים כדי לזמבר לשריר את התחת. כל עניין הווליום זה חדשות משנות ה - 70...
כן אתה צודק, 2 סטים לבייספס,יעשו את העבדוה חבל על הזמן..
אני עושה 45 קילו כפיפות מרפקים, במוט w, 8 חזרות מבצע כל חזרה לאט כמו שצריך, ואני לא מרגיש את הבייספס אחרי 4 סטים גם..

בקיצור, אל תזיינו במוח, כל החכמים, תביאו לי כמה מחקרים,שמוכחים ש4 או 2 סטים מספיקים לשריר קטן, וגם תביאו אנשים אם תוצאות