ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-08-08, 10:52   #41
coldfire
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי coldfire צפה בהודעה
מה נסגר עם "המוסמכים" בפורום הזה? דדליפט לא דורש יותר גמישות מסקווט מלא, וזה לא באמת בעייתי להחזיק את הגב בצורה הנכונה. ומעבר לסומו דדליפט זה לא פתרון למי שלא גמיש. סומו דדליפט נועד לקצר את הטווח תנועה והוא לא כזה אפקטיבי.

ראש למעלה? בטן בחוץ? לא נראה לי.

דדליפט אולימפי? מה זה? דדליפט זה דדליפט. אין דבר כזה דדליפט עם טכניקה שונה. יש טכניקה נכונה ולא נכונה.
כמובן שהכוונה הייתה לבטן בפנים.
coldfire מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-08-08, 13:46   #42
superguitar
חבר פעיל

כללי:: שרירים גדולים,לא שחיף....

המדריכים אצלי בחדר כושר אפילו ממליצים.... אין פלא שהם כאלה סוסים!!
ישן 18-08-08, 16:20   #43
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
מה נסגר עם "המוסמכים" בפורום הזה? דדליפט לא דורש יותר גמישות מסקווט מלא, וזה לא באמת בעייתי להחזיק את הגב בצורה הנכונה. ומעבר לסומו דדליפט זה לא פתרון למי שלא גמיש. סומו דדליפט נועד לקצר את הטווח תנועה והוא לא כזה אפקטיבי.

ראש למעלה? בטן בחוץ? לא נראה לי.

דדליפט אולימפי? מה זה? דדליפט זה דדליפט. אין דבר כזה דדליפט עם טכניקה שונה. יש טכניקה נכונה ולא נכונה.

כשאני אומר דדליפט אולימפי אני מתכוון לטכניקה שמשתמשים בה הטובים בעולם בהרמת משקולות אולימפיים.

אני לא בא להתווכח איתכם לגבי הביצוע. תעשו כמו שאתם רוצים, אבל אני אומר שמבחינת הטופ של הטופ שזה הרמה אולימפית, יש דגש על כל הפרטים הקטנים, ואז התרגיל מבוצע כמו שהסברתי
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-08-08, 17:04   #44
joker1
חבר פעיל

כללי:: דוד
שלח הודעה דרך MSN אל joker1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יניב צוות ישראלבודי צפה בהודעה
כשאני אומר דדליפט אולימפי אני מתכוון לטכניקה שמשתמשים בה הטובים בעולם בהרמת משקולות אולימפיים.

אני לא בא להתווכח איתכם לגבי הביצוע. תעשו כמו שאתם רוצים, אבל אני אומר שמבחינת הטופ של הטופ שזה הרמה אולימפית, יש דגש על כל הפרטים הקטנים, ואז התרגיל מבוצע כמו שהסברתי
אם תחכה שתהיה לך טכניקה מושלמת בסקוואט או בדדליפט או בכל תרגיל אחר אתה לא תתקדם אף פעם.
joker1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-08-08, 17:14   #45
Seth Able
חבר פעיל

ציטוט:

לא בדיוק. יש כמה צורות ביצוע של דדליפט שהן "נכונות". הצורה ה"נכונה" היא זאת שתואמת את המטרות שלך. כשאומרים דדליפט אולימפי, אני מניח שהכוונה היא לאופן ביצוע שהוא זהה למשיכה הראשון בקלין (זה גם הסוג שריפיטו מלמד בss). הצורה הזאת שונה מאיך שפווארליפטרים עושים (שגם אצלם יש לא מעט וריאציות) ואם תשווה בין דברים שלואי סימונס (או מישהו עם רקע דומה) כותב לגבי ביצוע מומלץ של דדליפט לבין דברים שריפיטו (או מישהו עם רקע של הרמת משקולות) כותב תראה לא מעט הבדלים, בעיקר לגבי מיקום הכתפיים ביחס למוט, אבל גם עוד כמה דברים אני חושב.

באופן עקרוני אפשר להגיד שזה בגלל שאצל משקולנים המטרה של המשיכה הראשונה (החלק של הקלין שנראה כמו דדליפט) היא להביא את המוט למקום הנכון בשביל המשיכה השניה, ואילו אצל פאאורליפטרים המטרה היא להרים כמה שיותר משקל. יש בזה לא מעט מהמשותף כמובן, אבל זה לא בדיוק אותו דבר.
Seth Able מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-08-08, 18:42   #46
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Seth Able צפה בהודעה
לא בדיוק. יש כמה צורות ביצוע של דדליפט שהן "נכונות". הצורה ה"נכונה" היא זאת שתואמת את המטרות שלך. כשאומרים דדליפט אולימפי, אני מניח שהכוונה היא לאופן ביצוע שהוא זהה למשיכה הראשון בקלין (זה גם הסוג שריפיטו מלמד בss). הצורה הזאת שונה מאיך שפווארליפטרים עושים (שגם אצלם יש לא מעט וריאציות) ואם תשווה בין דברים שלואי סימונס (או מישהו עם רקע דומה) כותב לגבי ביצוע מומלץ של דדליפט לבין דברים שריפיטו (או מישהו עם רקע של הרמת משקולות) כותב תראה לא מעט הבדלים, בעיקר לגבי מיקום הכתפיים ביחס למוט, אבל גם עוד כמה דברים אני חושב.

באופן עקרוני אפשר להגיד שזה בגלל שאצל משקולנים המטרה של המשיכה הראשונה (החלק של הקלין שנראה כמו דדליפט) היא להביא את המוט למקום הנכון בשביל המשיכה השניה, ואילו אצל פאאורליפטרים המטרה היא להרים כמה שיותר משקל. יש בזה לא מעט מהמשותף כמובן, אבל זה לא בדיוק אותו דבר.
נכון. כמו שאמרתי אני מסתייג מהסגנון של הפאוורליפטרים שזה roundback deadlift
קחו בחשבון שהמטרה של פאוורליפטרים זה פשוט להעביר משקל מנקודה A לנקודה B ולכן נעשו וריאציות של הדדליפט (הטכניקה מוסיפה לכוח וגם מקצרת טווחי תנועה וניתן להעמיס בה הרבה הרבה יותר מהדדליפט הקלאסי)
וכמו שאמרתי בהתחלה הטכניקה האולימפית היא הטכניקה המושלמת.

הטענה שעד שתלמד לא תתקדם טענה לדעתי לא מוצדקת בעליל. עדיף להשקיע בלימוד טכניקה כשאתה מתחיל ולקצור את הפירות אחר כך, מאשר ללמוד טכניקה לקויה ואולי לסבול מבעיות או פציעות בשלב מאוחר יותר בחיים.
טכניקה נכונה בסופו של דבר היא מה שמונעת פציעות בעתיד. תשאלו כל מרים משקולות מקצועי.
ההמלצות שלי עדיין בתוקף- תלמדו דדליפט ממאמני מרימי משקולות אולימפיים. הם המומחים
ישן 18-08-08, 18:47   #47
coldfire
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי seth able צפה בהודעה

נתחיל מזה שריפטו בא מרקע של פאוורליפטינג. ואני יודע שהטענה היא שמשקולנים מתחילים את הדדליפט שלהם בצורה שונה, אבל זה לא באמת נכון. המצב ההתחלתי שבו המוט עוזב את הרצפה הוא תמיד זהה והמיקום של הכתפיים הוא תמיד זהה.

ואני לא מבין למה יניב מייחס roundback deadlifting לסגנון של הפאוורליפטרים. לרובם אין סגנון כזה.

אני יודע שהרבה טוענים שזה לא נכון, אבל תסתכל על קלינים כבדים ועל דדליפטים ותראה שזה המצב. השכמות הן תמיד מעל המוט, והכתפיים לפני המוט.
ישן 18-08-08, 18:49   #48
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

אני לא מתייחס כרגע למיקום הכתפיים מכיוון שבדדליפט של חדר כושר אנשים לא באמת מבצעים את הפאוור קלין/פאוור סנאץ'.

אני בסה"כ דיברתי על מנח הגב שצריך לשמור על לורדוזה מותנית. - וזה בא מטכניקה של המרימים האולימפיים שמאוד מאוד מקפידים במשקלים שהם מרימים ( Rm1, Rm2).
ישן 18-08-08, 18:53   #49
coldfire
Banned

ציטוט:
אני בסה"כ דיברתי על מנח הגב שצריך לשמור על לורדוזה מותנית. - וזה בא מטכניקה של המרימים האולימפיים שמאוד מאוד מקפידים במשקלים שהם מרימים ( rm1, rm2).
בניגוד לפאוורליפטרים שלא שומרים על זה?
ישן 18-08-08, 18:57   #50
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

אצל פאוורליפטרים יש טכניקת הראונד בק ששם מבצעים וריאציה ככה שהחלק הטורסיקלי של עמוד השדרה מכופף אבל הם מבצעים שינוי ככה שהגב התחתון שלהם מאונך לרצפה וככה המשקל שמתחלק על עמוד השדרה מתחלק לחוליות הטורסיקליות ולא לחוליות הלומבריות ובעצם פותרים את הבעיה, כי החוליות הבעייתיות הם דווקא החוליות הלומבריות ו
ישן 18-08-08, 18:59   #51
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

שוב חבר'ה.. את טכניקת הראונדבק אני לא מכיר כל כך ואני גם מנסה להימנע ממנה כי צריך לדעת לעשות אותה על מנת למנוע פציעות.

שוב.. רוב האנשים שמבצעים דדליפט בחדר כושר מבצעים דדליפט אולימפי וכאן באה בעית הטכניקה הלקויה שאני מדבר עליה
ישן 18-08-08, 19:00   #52
coldfire
Banned

ציטוט:
אצל פאוורליפטרים יש טכניקת הראונד בק ששם מבצעים וריאציה ככה שהחלק הטורסיקלי של עמוד השדרה מכופף אבל הם מבצעים שינוי ככה שהגב התחתון שלהם מאונך לרצפה וככה המשקל שמתחלק על עמוד השדרה מתחלק לחוליות הטורסיקליות ולא לחוליות הלומבריות ובעצם פותרים את הבעיה, כי החוליות הבעייתיות הם דווקא החוליות הלומבריות ו
מה שאתה מתאר פה נשמע לא מציאותי כל כך, אבל לא משנה. תראה לי בבקשה מי מהפאוורליפטרים עושה את זה.
ישן 18-08-08, 19:31   #53
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

מניוסני הקצר בוויטליפטניג אני יכול להגיד לך שהדדליפט של הקלין הוא כמו שביצעתי ללא קלין.

עצם התנועה של הדדליפט הוא משיכה מהרצפה, מה אתה עושה עם המוט אחרי שמשכת זה משהו אחר.
מה ששונה בדדליפט של הקלין ושל הפאוורליפטניג הוא כמה דברים.
בקלין אתה לא נועל את את התנועה בסוף כמו בדלליפט של pl, אלה אתה מושך עם הטרפזים ועולה על קצות האצבעות כדי להפוך את עצמך. בגלל זה גם העלייה שלך היא קצת שונה למשל אתה לא תנעל את הבירכיים בשלבים הסופים כי אתה צריך להשתמש בהם.
ישן 18-08-08, 22:03   #54
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום

כללי:: שייקה
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SiX PACK צפה בהודעה
+1

הסיבה הראשונה היא שאסור להפעיל חדר כושר בלי מדריך מוסמך..

ויש עוד כמה סיבות כמו:

צריך שמישהו ידליק ויקבה את האור, את המזגן, את המוזיקה, וישגיח שאף אחד לא יגנוב צייוד..
דרך נפלאה לענות על השאלה שנשאלה אחי

שייקה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-08-08, 22:15   #55
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
מה שאתה מתאר פה נשמע לא מציאותי כל כך, אבל לא משנה. תראה לי בבקשה מי מהפאוורליפטרים עושה את זה.
אנדי בולטון - קבע שיא עולם בדדליפט סגנון פאוורליפטינג. חפש ביוטיוב קטע שלו שהוא מרים 1003 פאונד. שים לב לטכניקת הראונד בק.. איך שהגב גמור לגמרי.

ומצד שני חפש ביוטיוב Olympic clean-style deadlift יש שם קטע של זה.. שים לב איך המתאמן יוצר לורדוזה בגב ברגע הניתוק של המשקולת מהקרקע

תנסה להסתכל על החבר'ה מהאולימפיאדה.. רק חבל שמראים אותם תמיד מהפרונט
ישן 18-08-08, 22:50   #56
coldfire
Banned

ציטוט:
אנדי בולטון - קבע שיא עולם בדדליפט סגנון פאוורליפטינג. חפש ביוטיוב קטע שלו שהוא מרים 1003 פאונד. שים לב לטכניקת הראונד בק.. איך שהגב גמור לגמרי.

ומצד שני חפש ביוטיוב olympic clean-style deadlift יש שם קטע של זה.. שים לב איך המתאמן יוצר לורדוזה בגב ברגע הניתוק של המשקולת מהקרקע

תנסה להסתכל על החבר'ה מהאולימפיאדה.. רק חבל שמראים אותם תמיד מהפרונט
ראיתי כבר את אנדי בולטון. והדדליפט שלו נעשה עם גב ישר, פרט לניסיון המקסימלי שבו הוא פשוט לא מצליח להחזיק אותו בגב ישר.

זה אותו דדליפט בדיוק כמו של מרימי משקולות, רק שהם אף פעם לא מרימים משקל מקסימלי ואין להם בעיה לשמור על טכניקה.
ישן 19-08-08, 00:25   #57
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

עכשיו לכל המלעיזים אני אגיד למה הוא לא היה מוכן ללמד אותו דד ליפט!!

מהסיבה הפשוטה...הוא לא יודע להסביר לך!
אין שום סיבה שמדריך ימנע מללמד מתאמן איך מבצעים דד ליפט אלא אם כן הוא פשוט לא יודע איך
אחי חפש באתר exrx.com איך מבצעים דד ליפט כי תאכל'ס רוב המדריכים לא יודעים איך להדגים או בכלל לעשות!
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-08, 04:01   #58
tipakess
חבר פעיל

עוסק ב:: הנדסאי מכונות
חדר כושר: קאנטרי קלאב גלי גיל

מאמנים תמיד ימליצו על תרגילים הכי פשוטים כדי להמינע מפגיעות
כמו שמי שלא מבין באימויננם ומקשיב למאמן לא עושה סקוואט בחדר כושר
ישן 19-08-08, 12:18   #59
joker1
חבר פעיל

כללי:: דוד
שלח הודעה דרך MSN אל joker1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
עכשיו לכל המלעיזים אני אגיד למה הוא לא היה מוכן ללמד אותו דד ליפט!!

מהסיבה הפשוטה...הוא לא יודע להסביר לך!
אין שום סיבה שמדריך ימנע מללמד מתאמן איך מבצעים דד ליפט אלא אם כן הוא פשוט לא יודע איך
אחי חפש באתר exrx.com איך מבצעים דד ליפט כי תאכל'ס רוב המדריכים לא יודעים איך להדגים או בכלל לעשות!
כן, זה המקום exrx.

5 שורות על דדליפט וזהו.
כמה אנשים יכולים להיות טיפשים? נו באמת מי יסמתמך על כזה דבר מושתן, אנשים כותבים ספרים על התרגילים ואתם קוראים לי 5 שורות?
joker1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-08-08, 13:58   #60
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
ראיתי כבר את אנדי בולטון. והדדליפט שלו נעשה עם גב ישר, פרט לניסיון המקסימלי שבו הוא פשוט לא מצליח להחזיק אותו בגב ישר.

זה אותו דדליפט בדיוק כמו של מרימי משקולות, רק שהם אף פעם לא מרימים משקל מקסימלי ואין להם בעיה לשמור על טכניקה.
ממש לא. אין פה שום ניסיון להחזיק אותו ישר, פה קבור הכלב. זה בדיוק מה שהוא מנסה לעשות כי זאת הטכניקה....roundback
שוב פעם בפעם העשירית תעשו איך שבא לכם. מבחינת הטופ של הטכניקה צריך להסתכל על מרימים אולימפיים. ובזה אני מסיים את הויכוח מהצד שלי אחרת נתווכח לנצח.
וללמוד את התרגיל ב-5 שורות זה מגוחך. על התרגילים האלה יש אנשים שרושמים ספרים שלמים. שוב, על מנת ללמוד את הטכניקה על בוריה- הרמה אולימפית
תגובה