ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-01-13, 12:03   #21
scholar
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Scylla צפה בהודעה
אתה יצאת על הבחור בהתנשאות אז אני אלמד ממך.
אתה מדבר שטויות וגם אתה - סתם מנסה לצאת חכם.
רוחב הרכב אינו משפיע, המומנטים מתבטלים אחד עם השני (גודל שווה וכיוונים מנוגדים).
למען הסר ספק, אני סטודנט שנה ג' להנדסת תעשייה וניהול, אחרי קורסים של פיזיקה 1,2 ומשוואות דיפרנציאליות - על מנת לסבר את פניך שיש לי מושג על מה אתה מדבר.
החיכוך הוא זניח עד לא קיים, המכונית אינה נעה במישור הרצפה במהלך התנועה אלא במישור האנכי, החיכוך היחיד שקיים הינו החיכוך עם האוויר.
אפשר להתחשב במקדם השיכוך של בולמי הזעזועים (לא בטוח אם זו ההגדרה הנכונה, המושג הנהוג הוא מקדם האלסטיות של הקפיץ) אבל כאשר מדובר בתנועת "דדליפט" הכוונה לניתוק המכונית מהקרקע, אחרי שגלגל מתנתק מהקרקע, שזו הנק' בה מתחילת תנועת "דדליפט" (dead-stop) הקפיץ אינו פקטור, אלא אם אתה מתחשב בתאוצה שלו בתחילת התנועה, אך קשה לי להתייחס לכך ברצינות.
לגבי משקל- המשקל כן משתנה בעקבות המומנט, להזכירך משקל זהו כוח ולא מסה. משקל זהו גודל וקטורי - (גודל וכיוון). אני מניח שהתכוונת למסה (מאסה בכל הכוח) אבל אם אתה אוהב להתפלסף, אז למה לא.

עיקר החישוב כאן הוא משוואה די פשוטה של מומנט, כל מה שצריך לדעת זה זוית המכונית בניתוק מהקרקע, מיקום מרכז המסה, ומסת המכונית. לא רואה סיבה שתלמיד פיזיקה בתיכון לא יוכל לפתור זאת.
אתה מבולבלב מאוד ידיד היקר, אני במקרה סטודנט להנדסת חשמל ומדעי המחשב שנה ד כנראה שבניגוד אלי אתה שחכת את רוב החומר שלך אז תן לי להזכיר לך.
רוחב הרכב משפיע כי כפי שציינתי אם המרים לא אוחז במרכז (ובחיים האמיתיים הוא לא) הכוחות לא מתחלקים בצורה שווה בין הגלגלים ומכאן גם שהמומנטים שמופעלים על הגלגלים שונים.
החיכוך הוא אולי הגורם הכי חשוב פה ומראה שאתה קופץ מעל הפופיק, הסיבה היחידה שבגללה בכלל מתאפשרת תנועה של הרמת הרכב היא החיכוך עם הריצפה, שכן אם לא היה רלוונטי הרמת הרכב היתה גורמת להזזה שלו ולא לסיבוב שלו להזכירך חיכוך עם הרצפה הוא פונקציה של הנורמל שמורכב ממשקל הרכב, לטעון שרכב במשקל טון מפעיל כל כך מעט חיכוך שיהפוך אותו לזניח אבל כן לצייין את החיכוך עם האוויר היא שטות אחת גדולה.
נמשיך ונציין שמקדם אלסטיות זה שם יפה לקורסים שאין בהם התחשבות במציאות למקדם שיכוך וחוסר היכולת שלך לראות שקפיץ שמסוגל למנוע ממרכב של רכב מלנוע יותר מדי על ארבעה גלגלים עושים עבודה כפולה כאשר הוא על שתיים מחשידה.
קח לך את הנקודות על המשקל והמסה כי התכוונתי למסה אבל רק לשם הויכוח לא חשבתי (ולדעתי אני צודק) שההומי שלנו מכיר את ההבדל.

לעניין המשוואה, חישוב המומנטים דורש נתונים שמשתנים עם הזמן בגלל הזווית ושנגזרים אחד מהשני ומכאן שלמרות שהבסיס של המשוואה נשמע פשוט, המווא הסופית תהיה דיפרנציאלית.

אין לי ספק שיש לך מושג על מה אתה מדבר אבל לא יזיק לך רענון קצר, אני שמח שאתה בא לעזרת חבר אבל קצת קשה לאנוס עובדות לטיעונים חסרי משמעות.

והציטוט הנכון מהשיר הומי הוא move bitch
scholar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 12:12   #22
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

זה ציטוט של עצמי.
ואני תמיד צודק.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 12:18   #23
scholar
חבר פעיל

תמיד צודק ? כמו שאתה והחברה שניסו לגבות אותך הוכחתם בשרשור הזה אה?
לא נעים להיות בצד המרוסק נכון ? מקווה שלמדת משהו.
ישן 27-01-13, 12:21   #24
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

איזה ריב של חנונים
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 12:53   #25
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

תמיד צודק. אם אני אומר שעכשיו לילה, השמש נכבת במידיות.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 15:11   #26
nadavmoore
חבר פעיל

וואו, אני מרגיש בור! אין איזה דיון משפטי שמישהו רוצה לפתוח פה?
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 18:14   #27
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

לכו להתאמן שרמוטות.

טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 20:05   #28
arad1021
חבר פעיל לעד

כללי:: מסה בכל הכוח
חדר כושר: הולמס פלייס

לא מבין מה אתם מסתבכים זה פשוט הכול פונקציה של יחס....
arad1021 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 21:22   #29
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scholar צפה בהודעה
אתה מבולבלב מאוד ידיד היקר, אני במקרה סטודנט להנדסת חשמל ומדעי המחשב שנה ד כנראה שבניגוד אלי אתה שחכת את רוב החומר שלך אז תן לי להזכיר לך.
רוחב הרכב משפיע כי כפי שציינתי אם המרים לא אוחז במרכז (ובחיים האמיתיים הוא לא) הכוחות לא מתחלקים בצורה שווה בין הגלגלים ומכאן גם שהמומנטים שמופעלים על הגלגלים שונים.
החיכוך הוא אולי הגורם הכי חשוב פה ומראה שאתה קופץ מעל הפופיק, הסיבה היחידה שבגללה בכלל מתאפשרת תנועה של הרמת הרכב היא החיכוך עם הריצפה, שכן אם לא היה רלוונטי הרמת הרכב היתה גורמת להזזה שלו ולא לסיבוב שלו להזכירך חיכוך עם הרצפה הוא פונקציה של הנורמל שמורכב ממשקל הרכב, לטעון שרכב במשקל טון מפעיל כל כך מעט חיכוך שיהפוך אותו לזניח אבל כן לצייין את החיכוך עם האוויר היא שטות אחת גדולה.
נמשיך ונציין שמקדם אלסטיות זה שם יפה לקורסים שאין בהם התחשבות במציאות למקדם שיכוך וחוסר היכולת שלך לראות שקפיץ שמסוגל למנוע ממרכב של רכב מלנוע יותר מדי על ארבעה גלגלים עושים עבודה כפולה כאשר הוא על שתיים מחשידה.
קח לך את הנקודות על המשקל והמסה כי התכוונתי למסה אבל רק לשם הויכוח לא חשבתי (ולדעתי אני צודק) שההומי שלנו מכיר את ההבדל.

לעניין המשוואה, חישוב המומנטים דורש נתונים שמשתנים עם הזמן בגלל הזווית ושנגזרים אחד מהשני ומכאן שלמרות שהבסיס של המשוואה נשמע פשוט, המווא הסופית תהיה דיפרנציאלית.

אין לי ספק שיש לך מושג על מה אתה מדבר אבל לא יזיק לך רענון קצר, אני שמח שאתה בא לעזרת חבר אבל קצת קשה לאנוס עובדות לטיעונים חסרי משמעות.

והציטוט הנכון מהשיר הומי הוא move bitch
רוחב הרכב אינו משפיע, דדליפט מכונית מרימים מקדימה / אחורה ולא מהצד. כמו שמוט ארוך/קצר אינו ישפיע על קושי הרמת המוט (חוץ ממסת המוט). רכב זה דבר מאוזן, אלא אם כן מישהו יושב במושב הנהג שישפיע על המשקל מצד שמאל, אולי אני כן טועה כאן ואוטו זה לא דבר מאוזן אבל אני מטיל ספק רב בדבר...
לגבי החיכוך עם הרצפה, אתה אולי מדבר על הרמת רכב במצב ניוטראל, קצת קשה לי להאמין לכך התכוון המשורר.
לגבי שיכוך הקפיצים, הם עוזרים לך בכמה ס"מ של מהלך הבולם, ברגע שהמכונית מגיעה לשבריר שניה לפני ניתוק מהרצפה, הקפיץ במצב רפוי יחסית (מתוח לכיוון הקרקע עקב משקל הגלגל) וברגע שיש ניתוק מהקרקע-אין משמעות לקפיץ, כמו שציינתי. ניתן להתחשב בתאוצה שנצברה לפני אך מנסיון קל של להרים דברים כבדים - אתה לא מאיץ בדרך למעלה בפועל.

המצב הנתון הוא זהה למטוטלת קונית פשוטה, אשר המומנט תלוי בזוית המטוטלת, לא דיפרנציאלית ולא נעליים. משתנה בלתי תלוי אחד (זוית) וזהו.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-01-13, 21:23   #30
Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
וואו, אני מרגיש בור! אין איזה דיון משפטי שמישהו רוצה לפתוח פה?
מה שעצוב שמה שלומדים באונ' זה חומר של תיכון פשוט ברמת עומק הרבה יותר מורכבת אבל זה סה"כ מכניקה "פשוטה"
ישן 28-01-13, 00:32   #31
scholar
חבר פעיל

Wink

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
רוחב הרכב אינו משפיע, דדליפט מכונית מרימים מקדימה / אחורה ולא מהצד. כמו שמוט ארוך/קצר אינו ישפיע על קושי הרמת המוט (חוץ ממסת המוט). רכב זה דבר מאוזן, אלא אם כן מישהו יושב במושב הנהג שישפיע על המשקל מצד שמאל, אולי אני כן טועה כאן ואוטו זה לא דבר מאוזן אבל אני מטיל ספק רב בדבר...
לגבי החיכוך עם הרצפה, אתה אולי מדבר על הרמת רכב במצב ניוטראל, קצת קשה לי להאמין לכך התכוון המשורר.
לגבי שיכוך הקפיצים, הם עוזרים לך בכמה ס"מ של מהלך הבולם, ברגע שהמכונית מגיעה לשבריר שניה לפני ניתוק מהרצפה, הקפיץ במצב רפוי יחסית (מתוח לכיוון הקרקע עקב משקל הגלגל) וברגע שיש ניתוק מהקרקע-אין משמעות לקפיץ, כמו שציינתי. ניתן להתחשב בתאוצה שנצברה לפני אך מנסיון קל של להרים דברים כבדים - אתה לא מאיץ בדרך למעלה בפועל.

המצב הנתון הוא זהה למטוטלת קונית פשוטה, אשר המומנט תלוי בזוית המטוטלת, לא דיפרנציאלית ולא נעליים. משתנה בלתי תלוי אחד (זוית) וזהו.
במקום לגרור אותי לעוד תגובה מיותרת אולי תבדוק את החומר שלך ? כותרת הפוסט היא דדליפט מכונית מהצד, זה לא קרוב להרמה של מוט בגלל שמוט מתנתק לחלוטין מהרצפה בעוד פה אתה מבצע תנועה של גלגול ללא החלקה שמחייבת כוח חיכוך סטטי אופקי.
גם אם ההרמה תתבצע לא מהצד, וגם אם הרכב הוא הדבר הכי מאוזן בעולם ברגע שהמרים לא מרים מהאמצע באופן שווה יש מומנטים אופקיים שמתערבים בתהליך.
זה גם לא דומה למטוטלת קונית מכיוון שהיא מוגבלת לתנועה על ידי נקודה אחת ובשני צירים ומכונית בדדליפט מקבלת כצירים את שתי נקודות אחיזת הגלגלים ברצפה והכוחות הם תלת מימדיים.

לפני שאתה מגיב עוד דברים חסרי טעם תצייר מכונית על דף שמופעלים עליה כוחות בשלושה צירים תעשה משוואת כוחות ומשוואת מומנטים ותבין שמעבר לשלוש זויות שבהן פועלים הכוחות אתה צריך להתעסק בשטח פני כל אחד מהגלגלים בנפרד שנוגע ברצפה נתון שנגזר מזויות ההרמה ונתוני הקפיצים שבעצמו משפיע באופן ישיר על מקדם החיכוך עם הריצפה.
ישן 28-01-13, 01:52   #32
Scylla

אתה צודק, יצאתי חומוס והכותרת היא דדליפט מהצד. לא שמתי לב.

אני עדיין חושב שאתה טועה בכל הנוגע לבמידה ומרימים מאחורה אבל מיצינו את זה... אני אראה אולי לשלוח לאחד המרצים לשאול אותו מה הוא אומר...
ישן 28-01-13, 12:16   #33
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טייני צפה בהודעה
לכו להתאמן שרמוטות.
ערז לשלט1ן:d

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה