ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה
 
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-05-10, 19:22   #1
Ma Iye Iti
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2009
הודעות: 45
ברירת מחדל שאלות בקשר לאבקת חלבון

אם זה משנה אני כרגע בעלייה במסה, אני מחפש אבקת חלבון לצרוך ישר אחרי אימון.

1) כמה עולה אבקת חלבון טובה (אני ממש לא מבין בזה)?
2) כמה גרם אבקה יש שם?
3) נגיד וכל יום אני משתמש בזה פעם אחת וצורך דרך האבקה 35 גרם חלבון, תוך כמה זמן היא תיגמר לי?
4) יש צורך לקחת אבקת חלבון במידה ואני לא מתאמן באותו יום?
Ma Iye Iti מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-10, 19:28   #2
SIMAO
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלSIMAO
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 1,781
ברירת מחדל

על כל השאלות ישמחו לענות לך במרכז ההזמנות ובחנויות.
אלו שאלות חסרות תשובה בחלקם,משום שכמות החלבון,מספר הימים שהיא תספיק וכ'ו,אלו שאלות שתלויות במוצר ,בגודלו ובצריכה האישית שלך.

מכיוון שאסור לפרסם אבקות מומלצות משום חשד לשיווק ויחצנות חברות ע"י משתמשים סמויים,אין ביכולתי וביכולת רבים אחרים, לעזור לך מהבחינה הזו.


בהצלחה
__________________
SIMAO מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-10, 20:06   #3
Ma Iye Iti
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2009
הודעות: 45
ברירת מחדל

כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?
Ma Iye Iti מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-10, 20:08   #4
BlueNinja
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלBlueNinja
 
תאריך הצטרפות: Aug 2007
הודעות: 1,467
חדר כושר: Life&Fitness
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ma iye iti צפה בהודעה
כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?
לא זה לא שווה לך

תכין 300-350 שקל.
__________________



No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-10, 21:46   #5
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW
 
תאריך הצטרפות: Jul 2007
הודעות: 1,283
ברירת מחדל

אני קניתי לפני שבועים בערך אבקת חלבון של צ'מפיון בטעם בננה
עלתה לי 360 שקל וקיבלתי גם שייקר מתנה אני ממליץ על הטעם
יש לך 70 מנות הגשה כל מנת הגשה זה 23 גרם חלבון
תעשה חישוב 70 מנות הגשה זה מספיק ל70 יום הבנת?
ועם לקחת אבקת חלבון ביום שאתה לא מתאמן אז בתכלס זה דיי תלוי בתפריט שלך אולי אתה בכלל לא צריך אבקה
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-10, 21:53   #6
MustanGG
Banned
 
תאריך הצטרפות: May 2010
הודעות: 63
ברירת מחדל

1) 300-400ש"ח
2) 2וחצי קילו של אבקה
3) חודשיים+-
4)במידה ובאותו יום לא אכלת מספיק חלבון
MustanGG מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-10, 21:53   #7
mag707
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלmag707
 
תאריך הצטרפות: Nov 2007
הודעות: 355
גיל:: 21
עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: Forma
ברירת מחדל

אחי דפקת את האשכול...
mag707 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-10, 02:34   #8
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית
 
הסמל האישי שלhypertrophy
 
תאריך הצטרפות: Aug 2008
הודעות: 6,387
גיל:: 25
עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א
ברירת מחדל

תסתכל באתר או שתתקשר לחנות

אנשים אני מזהיר אתכם בקשר למה שאני יודע שיקרה ..תזהרו לא להגרר לאן שביקשתי שלא
אני לא רוצה להעיף אנשים בחייאת
__________________
מאמן כושר מוסמך מטעם ביה"ס להכשרות שיאים באוניברסיטת ת"א

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-10, 13:12   #9
zivgin
נציג חנות ישראלבודי
 
הסמל האישי שלzivgin
 
תאריך הצטרפות: Dec 2008
הודעות: 1,307
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ma iye iti צפה בהודעה
כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?
אבקת חלבון "טובה" נעה בין 350 ל400 כיום, יש כמובן זולות יותר.

לשאלתך בנושא ה10 ש"ח למנה,
זה לא משתלם כלכלית,
תחשוב שכל האבקות חלבון מכילות באיזור ה70 מנות הגשה.
אם היית קונה 70 מנות בחד"כ שלך, זה היה יוצא לך 700 שקל, בעוד האבקת חלבון הכי יקרה עם יותר מ30 גרם חלבון, לא עוברת את ה430 בשום מקום.

גם אגב ב350 יש אחלה אבקות,
מה שאומר שאתה במכון שלך משלם פי 2 ממה שאתה אמור לשלם.
תחשוב שבמקום לקנות שם 70 מנות, אתה יכול באותו סכום לקנות 140...


בהצלחה!
__________________
ניתן ליצור איתי קשר באימייל zivgin@israelbody.org
בברכה,
זיו
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה


חוקי משלוח הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
קפיצה לפורום

אשכולות דומים
אשכול מפרסם האשכול פורום תגובות הודעה אחרונה
הבדל בין חטיף חלבון לבין אבקת חלבון ועוד שאלות psycat1640 תזונה ותוספים 4 17-03-10 18:35
אבקת חלבון כמה שאלות avram1 תזונה ותוספים 2 03-10-08 18:45
כמה שאלות בקשר לאבקת חלבון. Noise-D תזונה ותוספים 1 17-08-07 17:05
כמה שאלות על אבקת חלבון aviran_p תזונה ותוספים 4 29-11-06 23:11
אבקת חלבון 2 שאלות asi תזונה ותוספים 4 09-09-06 07:55


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:07.


תוספי תזונה אבקת חלבון קריאטין משקאות איזוטניים פגישות ייעוץ קוביות בבטן עלייה במסה פיתוח גוף אימונים אישיים פציעות ספורט דרושים טו בשבט
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ
מערכת הפורומים מאוחסנת, מאובטחת ומתוחזקת ע"י אפטיים בניית אתרים