|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
Banned
|
![]() פתחתי את הקופסא כבר אבל השאלה היא אם אני יכול לקנות עוד אחת ב120 כי קנית כבר אחת ב300 ואפשר לקנות 2 ב420 במבצע,וwest $ side מה לא בסדר בדקדוק שלי ?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
Fat bastard
|
![]() ציטוט:
ציטוט:
מן הסתם עדיף ללכת על המבצע שיש עליו ולקנות 2 ב-420 ש"ח |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Fat bastard
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
באתר מופיע שיש את הקופסא של ה2.7 ויש 5.4 שזה יוצא כפול.. לא רשום שתי קופסאות ב420. אבל בסדר טוב שאמרת. זאת אומרת שיש 36 מנות של 550 קלוריות+-.(במצבע של השתי קופסאות) פששש נחמד
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Fat bastard
|
![]() |
![]() |
![]() |