|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
לא יודע אחי,ליד הבית שלי זה עולה יותר מ5 לקופסא. חוץ מזה גם אם זה עולה 4.5 עדיין זה משתלם לקנות אבקת חלבון,יותר טעים!. שאני מגיע לארוחה עם הטונה אני רוצה שזה יעבור כמה שיותר מהר.
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2007
הודעות: 2,883
גיל:: 18
עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
|
![]() ציטוט:
למה להכניס לגוף אבקות כשהוא יכול להכניס אוכל זה יהיה הרבה יותר יעיל, מה הוא תינוק שהוא צריך את זה בתור משקה. אם אתה לא מוכן לאכול בשביל לגדול אל תכנס לתחום . |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() דיברתי על טונה,לא על אוכל כללי אח'שלי.
__________________
![]() |
![]() |
![]() |