|
|||||||
| תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
|
|
|
#1 |
|
חבר פעיל
|
אחי קנה אבקת חלבון ותשלב אותה עם שיבולת שועל ופרי (מומלץ בננה) יצא לך ממש טעים ויותר זול
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
חבר פעיל
|
איזה אבקת חלבון מוכרים ב 75 שקל לקילו?
הפרפקט 3000 זה 340 שקל ל 4.5 קילו.. כאן הקומפלקס כבר מוכן ואיזה טעם? |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
חבר פעיל
|
ציטוט:
|
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
חבר פעיל
|
ציטוט:
![]() |
|
|
|
|