|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
מושעה
|
![]() מבחינת תוספים כמעט שלא עולה לי כסף אני קונה 10 קילו אופטימום ב 420 שקל
מבחינת אוכל גם לא משהו מיוחד אמא שלי גם ככה קונה קוטגים ובשר טחון וביצים אז מגדילים את הכמות ב50% לקנייה ומסתדרים אני לא מרגיש קושי לאכול בסביבות ה180 גרם חלבון ביום שזה בא ממקורות "מלוכלכים" שזה בא ממקורות נקיים זה די קשה ואז גם צריך להוציא יותר |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
מנהל ראשי
|
![]() כל שבוע בערך אני עושה קניות לבית, אני גר לבד (עם שותפה אבל אוכל כל אחד קונה לעצמו) וכל קניה יוצאת בסביבות ה300-200 ולפעמים גם יותר תלוי מה חסר בבית (לא כולל תוספים).
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
בקשר לפוסט אמא עושה קניות וקונה 10 טונה חבילות ביצים, קוטג'ים וכו' גם ככה. אבקת חלבון נגמרת אחת ל-3 חודשים.
__________________
וויל האריס הסטלן: ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
מושעה
|
![]() ציטוט:
איפה בדיוק אתה קונה אותו במחיר כזה? |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 | |
מושעה
|
![]() ציטוט:
אגב אתה צודק זה לא בדיוק 10 קילו זה 2 שקים |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#8 | |
מושעה
תאריך הצטרפות: Jul 2006
הודעות: 4,228
כללי:: אוהב הליכות רומנטיות לאורך חוף הים לצפות בשקיעה ולהתחבק תחת אור הכוכבים
|
![]() ציטוט:
ביום אחד זללת 320 גרם חלבון ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#9 | |
מושעה
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 | |
מושעה
תאריך הצטרפות: Jul 2006
הודעות: 4,228
כללי:: אוהב הליכות רומנטיות לאורך חוף הים לצפות בשקיעה ולהתחבק תחת אור הכוכבים
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |