|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
Banned
|
![]() וואלה לא ידעתי .
בסופר עולה לי 12 שקל ל 380 גרם של שיבולת בשדה אבל זה בתוספת צימוקים (8% שומן) |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
מפקח ראשי
|
![]() |
![]() |
![]() |