ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-05-08, 18:48   #21
Blabla144
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA
שאלה בקשר לכבד.
יכול להיות בעיה הכבד אם לוקחים קראטין ולא שותים מספיק מים?
על זה עוד לא שמעתי,אני יבדוק ינסה לחפש על זה משהו ואם אני ימצא אני יעלה.
בעיקרון עד עכשיו אי צריכה מספקת של מים יכולה ליגרום להתייבשות זה מה שידוע לי.
ישן 06-05-08, 18:54   #22
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

http://sf.tapuz.co.il/shirshur-348-115806334.htm
למטה הבאתי גם לינקים, יש ל5 וחצי+ שנים.

תומר, מה שבד"כ קורה כשמתייבשים, לא יותר מזה.
ישן 06-05-08, 18:57   #23
Blabla144
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blackbimer
אז בקצרה מתאמן שמשתמש באבקת חלבון פעמיים ביום למשל (בבוקר/ערב+אחרי אימון)

איך לצרוך את הקריאטין?

רק כפית ביום ללא אימון?

עם השייק בלי השייק..?
בבוקר על קייבה ריקה ביום בלי אימון
גם ביום אימון היתי לוקח בבוקר קיבה ריקה לפני אימון חצי שעה עם בננה למרות שיש טוענים שאין לזה שום משמעות אבל...
ולאחר אימון מיד ביחד עם הפחמימה הזמינה ביחד...
ישן 06-05-08, 19:10   #24
LittleNigga
חבר פעיל

הסמל האישי שלLittleNigga

עוסק ב:: תלמיד
חדר כושר: פורמה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
צריך לצרוך את זה עם פחמימות (סוכר ענבים), לא?
לא צריך, מומלץ... לפי מחקרים זה עוזר יותר לשתות את זה עם סוכר ענבים.
ישן 06-05-08, 19:11   #25
Blabla144
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LittleNigga
בעיקרון כמו כל דבר יש כאלה שמאמינים שכן ויש כאלה שאומרים שלא.
להפסיד מזה לא תפסיד כלום אז למה לא?
ישן 06-05-08, 19:17   #26
הזברה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LittleNigga
לא מומלץ ולא בטיח, המחקרים שאומרים שזה עוזר משתמשים באינפוזיות או בצריכה של כמויות עצומות של גלוקוז וגם שם התרומה היא לא גדולה. אין מחקרים שמראים שהתרומה חזקה, זה שמשתמשים בטענה הזאת כפירסומת לא אומר שהיא נכונה.
ישן 06-05-08, 19:22   #27
Sugarzaza

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
לא מומלץ ולא בטיח, המחקרים שאומרים שזה עוזר משתמשים באינפוזיות או בצריכה של כמויות עצומות של גלוקוז וגם שם התרומה היא לא גדולה. אין מחקרים שמראים שהתרומה חזקה, זה שמשתמשים בטענה הזאת כפירסומת לא אומר שהיא נכונה.
מסנג'ר/אייסיקיו, הפרטים שלי בפרופיל, צרף אותי אם יש לך

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-08, 19:24   #28
הזברה

יש לי רק מייל אם אתם רוצים, יש לי מחשב דפוק, אני לא מצליח לעלות עליו כלום...
ישן 06-05-08, 19:25   #29
Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
יש לי רק מייל אם אתם רוצים, יש לי מחשב דפוק, אני לא מצליח לעלות עליו כלום...
תביא במייל

ישן 06-05-08, 19:26   #30
הזברה

///
ישן 06-05-08, 19:29   #31
Skull
חבר פעיל

זברה מה אתה אומר על לשתות לפני נתרן ביקרבונט ולהוסיף קצת לקריאטין ,זה אמור להוריד את החומציות וככה פחות קריאטין יהרס,אתה חושב שזה יעיל?
Skull מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-05-08, 19:29   #32
Sugarzaza

קיבלתי את המנייאק

ישן 06-05-08, 19:36   #33
הזברה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Skull
זברה מה אתה אומר על לשתות לפני נתרן ביקרבונט ולהוסיף קצת לקריאטין ,זה אמור להוריד את החומציות וככה פחות קריאטין יהרס,אתה חושב שזה יעיל?
הוא לא יהרס ממילא, אבל אולי הוא יעזור בספיגה, לא יודע, ראיתי נייר אחד שהזכיר שסביר מאוד צריכת נתרן יכולה לעזור מאוד, עד היום לא ראיתי מחקרים ישירים. את זה אולי באמת שווה לנסות...
ישן 07-05-08, 14:04   #34
Blabla144
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
הוא לא יהרס ממילא, אבל אולי הוא יעזור בספיגה, לא יודע, ראיתי נייר אחד שהזכיר שסביר מאוד צריכת נתרן יכולה לעזור מאוד, עד היום לא ראיתי מחקרים ישירים. את זה אולי באמת שווה לנסות...
יש לך תמחקר ?
ישן 07-05-08, 17:54   #35
shikoLM

הסמל האישי שלshikoLM

אולי זה יעזור.

Strength Cond Res. 2004 May;18(2):306-10.

Combined creatine and sodium bicarbonate supplementation enhances interval swimming.

Mero AA, Keskinen KL, Malvela MT, Sallinen JM.

Department of Biology of Physical Activity, University of Jyvaskyla, Finland. mero@sport.jyu.fi

This study examined the effect of simultaneous supplementation of creatine and sodium bicarbonate on consecutive maximal swims. Sixteen competitive male and female swimmers completed, in a randomized order, 2 different treatments (placebo and a combination of creatine and sodium bicarbonate) with 30 days of washout period between treatments in a double-blind crossover procedure. Both treatments consisted of placebo or creatine supplementation (20 g per day) in 6 days. In the morning of the seventh day, there was placebo or sodium bicarbonate supplementation (0.3 g per kg body weight) during 2 hours before a warm-up for 2 maximal 100-m freestyle swims that were performed with a passive recovery of 10 minutes in between. The first swims were similar, but the increase in time of the second versus the first 100-m swimming time was 0.9 seconds less (p < 0.05) in the combination group than in placebo. Mean blood pH was higher (p < 0.01-0.001) in the combination group than in placebo after supplementation on the test day. Mean blood pH decreased (p < 0.05) similarly during the swims in both groups. Mean blood lactate increased (p < 0.001) during the swims, but there were no differences in peak blood lactate between the combination group (14.9 +/- 0.9 mmol.L(-1)) and placebo (13.4 +/- 1.0 mmol.L(-1)). The data indicate that simultaneous supplementation of creatine and sodium bicarbonate enhances performance in consecutive maximal swims.

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-08, 17:58   #36
DropDead
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shikoLM
אולי זה יעזור.

Strength Cond Res. 2004 May;18(2):306-10.

Combined creatine and sodium bicarbonate supplementation enhances interval swimming.

Mero AA, Keskinen KL, Malvela MT, Sallinen JM.

Department of Biology of Physical Activity, University of Jyvaskyla, Finland. mero@sport.jyu.fi

This study examined the effect of simultaneous supplementation of creatine and sodium bicarbonate on consecutive maximal swims. Sixteen competitive male and female swimmers completed, in a randomized order, 2 different treatments (placebo and a combination of creatine and sodium bicarbonate) with 30 days of washout period between treatments in a double-blind crossover procedure. Both treatments consisted of placebo or creatine supplementation (20 g per day) in 6 days. In the morning of the seventh day, there was placebo or sodium bicarbonate supplementation (0.3 g per kg body weight) during 2 hours before a warm-up for 2 maximal 100-m freestyle swims that were performed with a passive recovery of 10 minutes in between. The first swims were similar, but the increase in time of the second versus the first 100-m swimming time was 0.9 seconds less (p < 0.05) in the combination group than in placebo. Mean blood pH was higher (p < 0.01-0.001) in the combination group than in placebo after supplementation on the test day. Mean blood pH decreased (p < 0.05) similarly during the swims in both groups. Mean blood lactate increased (p < 0.001) during the swims, but there were no differences in peak blood lactate between the combination group (14.9 +/- 0.9 mmol.L(-1)) and placebo (13.4 +/- 1.0 mmol.L(-1)). The data indicate that simultaneous supplementation of creatine and sodium bicarbonate enhances performance in consecutive maximal swims.
זה יעיל בכלל להשוות מחקרים על ספורטאיים שמתעסקים בעיקר בפעילות אירובית לכאלו שמתעסקים בעיקר באנ-אירובית ?
DropDead מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-08, 19:03   #37
shikoLM

הסמל האישי שלshikoLM

לא ממש פעילות אירובית אלא פעילות סבלות שעדיין נמצאת בטווח האנאירובי (2 מקצים של 100 מ' במרווחים של 10 דקות אחד מהשני).

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-08, 16:49   #38
Blabla144
Guest

תודה שיקולם!!
ישן 08-05-08, 17:09   #39
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום

כללי:: שייקה
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה

למה שיטת העמסה היא בזבזנית?, אני מתחיל אותה עוד מעט עם קריאטין אקסטרים ולאט לאט אני מוריד תמינון, פאק.. כי הרבה אמרו שהיא מיותרת. אני חושב שאני יילך בדרך שלך. תודה אחי.
אתה אומר ביום בלי אימון לקחת 5 גרם.. סבבה מתי אתה ממליץ לקחת ת5 גרם ביום שאין אימון ומתי אתה ממליץ לקחת את ה15 גרם קריאטין ביום של אימון? אני יודע שמומלץ שאחד מומלץ כשעה לפני אימון, ועוד אחד מיד אחרי אימון ותשלישי ? אני לא יודע איפה הייתה ממליץ לצרוך אותו ? באיזה בשעה? וכמובן באיזה שעה לצרוך את ה5 גרם קריאטין ביום ללא אימון?

תודה רבה אחי, יום מצויין
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-05-08, 17:24   #40
Blabla144
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שייקה
למה שיטת העמסה היא בזבזנית?, אני מתחיל אותה עוד מעט עם קריאטין אקסטרים ולאט לאט אני מוריד תמינון, פאק.. כי הרבה אמרו שהיא מיותרת. אני חושב שאני יילך בדרך שלך. תודה אחי.
אתה אומר ביום בלי אימון לקחת 5 גרם.. סבבה מתי אתה ממליץ לקחת ת5 גרם ביום שאין אימון ומתי אתה ממליץ לקחת את ה15 גרם קריאטין ביום של אימון? אני יודע שמומלץ שאחד מומלץ כשעה לפני אימון, ועוד אחד מיד אחרי אימון ותשלישי ? אני לא יודע איפה הייתה ממליץ לצרוך אותו ? באיזה בשעה? וכמובן באיזה שעה לצרוך את ה5 גרם קריאטין ביום ללא אימון?

תודה רבה אחי, יום מצויין
ביום בלי אימון על כיבה ריקה בבוקר,יום אימון אותו דבר וכמו שאמרת לפני אימון ומיד לאחר האימון עם הפחמימה הזמינה.
בהצלחה!
תגובה