|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
צוות ישראלבודי
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 3,422
גיל:: splitting hairs & jerking off
עוסק ב:: Making the world a better place
|
![]() וזה גם זול...
אבקה ממוצעת שנמכרת באזור ה300 ש"ח ומכילה כ80 מנות הגשה, מהווה מקור חלבון יחסית מאוד זול. פחות מ4 ש"ח למנה. ככה שאם נשים את כל היתרונות בצד לרגע, מבחינה פיננסית האבקה אינה בגדר מותרות\השקעה כספית. ההשקעה היא הצורך שלנו ביותר חלבון, ולאו דווקא האבקה. |
![]() |
![]() |