|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() נו נכון, זה יספיק ל3 שבועות האריזה הגדולה, אבל אם תיקח סקופ ביום מה זה יעזור לך, בעצמך אמרת שזה כלום בשבילך, אז תיקח 2 ביום , 1250 קל'.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() אם תחשב את סה''כ הקלוריות שתקבל מהשק זה משהו כמו 28 אלף קלוריות...
עכשיו השק יתן לך 28 אלף קלוריות במחיר זנות של 450 שקל... אתה יודע כמה כסף תשים על אוכל שיתן לך 28 אלף קלוריות? בסביבות ה900-1200 שקל.
__________________
כי הגודל כן קובע! זיעה, מתכת, חלודה, ואבק תענוג.......... |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
26.25 שקל למנה של 1250 קלוריות 50 גרם חלבון ו 250 פחמימה . אפשר בקלות להגיע מאוכל 400 גרם שיבולת שועל + קופסאת סקי(500 גר) יוצא 14 שקל. ויש דברים יותר זולים אפילו. זה יוצא 224 שקיבלת מאוכל 16 מנות כמו השק. מה זנות בזה? ![]() |
|
![]() |
![]() |