ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-05-07, 15:19   #1
Mass
חבר פעיל

ברירת מחדל עלייה במסה+אירובי+אכילה רגילה בלי תפריט עם דגש על החלבון,אפשרי?

אז ככה,אני בצבא עכשיו,דבר שעוד יותר מקשה על שמירה על תפריט נכון והכול...ובנוסף עברתי תקופה קשה וארוכה,שבה לא יצאתי עם חברים ואיבדתי הרבה מהם..ואני בטוח שאם אני אכנס לפיתוח גוף,זה רק יחמיר את המצב,בגלל כל הקטע של השינה והתזונה הנכונה אני ימנע מלצאת עם חברים וכו',כמו שאני מכיר את עצמי...השאלה שלי היא כזאת....
כרגע הייתי מתאמן עד עכשיו בריצות של שעה 3 פעמים בשבוע,בשכונה מתחת לבית....הבעייה היא שנמאס לי מהגוף השחיפי הזה ומהבטן הרפוייה ומהגעילה מחוסר שריר,אני רוצה בסך הכול להיות עם מבנה שרירי,ושתיהיה קצת מאסה,אבל עם אחוזי שומן נמוכים...השאלה שלי היא כזאת..אם נגיד אני ימשיך לעשות אירובי (מן הסתם זה יהיה פחות ממה שאני עושה עכשיו),וגם ירשם למכון כושר טוב עם מכשור טוב,ויתאמן בתוכנית של עלייה במאסה,אבל יאכל כרגיל (3 ארוחות גדולות ביום+1-2 ביניים קטנות בבוקר ובלילה),רק פשוט ידאג לזה שיהיה לי מספיק חלבונים ביום,ממקורות בינוניים\טובים.אני אראה שינוי? כי תכלס עד עכשיו פשוט הייתי שם את הדגש על אירובי,אבל אם אני יאכל אותו דבר כמו עד עכשיו וישים דגש על החלבון,ויותר גם על האימונים האנאירוביים,אבל ימשיך עם האירובי בערך כמו קודם...אני יראה תוצאות מסויימות? (אני לא מדבר על שרירים ענקיים,אלה על פרופורציות,בטן יותר חזקה,חזה יותר מעוצב וטיפה מנופח)..כי תכלס עכשיו בגלל שאני עושה הרבה אירובי אז אין לי שרירים כמעט..
ואני לא רוצה להפסיק לעשות אירובי,כי חבל לי גם על הסיבולת,וגם אני בטוח אשמין אם אני יוכל כמו שאני אוכל עד עכשיו ויתאמן רק אנאירובי..
Mass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 15:20   #2
barak
חבר פעיל

מאמרים
barak מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-07, 15:35   #3
Mass
חבר פעיל

קראתי מאמרים,הבעייה היא שהם מדברים באופן כללי יותר,אין מאמר שמסביר על המקרה הספציפי שתיארתי..
Mass מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה