|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#14 |
חבר פעיל
|
![]() ממש לא
טונה עולה 4-5 שח ובקופסא יש מעל 25 גרם חלבון ובאבקת חלבון יש 70 ולא 80 מנות תשווה כמה גרם חלבון אתה מקבל לכל הקופסא של החלבון ותראה שהרבה יותר זול לקבל את הכמות הזו מאוכל שלא נדבר על פחמימות שבכלל אתה אוכל קילו אוכל ב 5 שקל
__________________
C:\DSC_000087KG |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|