ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה חשובה בקשר לאבקה לעלייה במסה (https://israelbody.com/showthread.php?t=58370)

NeDeX 19-08-09 21:37

שאלה חשובה בקשר לאבקה לעלייה במסה
 
עוד כמה ימים אני קונה אבקה לעלייה במסה.. הרבה המליצו לי על גיינר
השאלה שלי היא אם אני יקנה קופסא אחת ויגמור אותה.. אני יהיה חייב להמשיך לקנות עוד אבקה?
אם אני לא ימשיך לקחת אבקה אז כל מה שעשיתי היה לשווא?

yogiyogi 19-08-09 21:42

תצטרך להחליף את הערכים שהגיעו מהאבקה באוכל

NeDeX 19-08-09 22:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yogiyogi (הודעה 901488)
תצטרך להחליף את הערכים שהגיעו מהאבקה באוכל

אם זה ככה, אז למה לקנות את האבקה בכלל?

nani 19-08-09 23:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי NeDeX (הודעה 901528)
אם זה ככה, אז למה לקנות את האבקה בכלל?

תשמע ...

אני לא יודע איך לענות לך בכלל.........:boxing:

אולי מישהוא עם קצת יותר סבלנות יסביר לך....

שייקה 20-08-09 00:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nedex (הודעה 901486)
עוד כמה ימים אני קונה אבקה לעלייה במסה.. הרבה המליצו לי על גיינר
השאלה שלי היא אם אני יקנה קופסא אחת ויגמור אותה.. אני יהיה חייב להמשיך לקנות עוד אבקה?
אם אני לא ימשיך לקחת אבקה אז כל מה שעשיתי היה לשווא?

משפט לא קשור ולא נכון, אם תפסיק לקחת את הגיינר שום דבר ממה שבנית לא יהרס אלא אם תאכל חרא, גיינר זה לא אבקת קסם אלה אבקה עם ערכים מסויימים שטובים ונחוצים לעלייה במסה, אחרי שסיימת לשתות גיינר ואין מימון לעוד אבקה פשוט להוסיף יותר אוכל. זה הכל

propush 20-08-09 01:46

בוא נסביר את זה בצורה נורמלית ופשוטה.
גיינר= אבקת אוכל.
הבנת?

אז אם אתה משתמש בזה זה חייב להיות חלק מתפריט נכון ותוכנית אימונים מתאימה אחרת זה לא יעזור\ישמין אותך.

אחרי שהבהרנו את זה, כדי לגדול (או לרזות אבל אל שניהם ביחד כי אי אפשר) אתה חייב לאכול דברים מסוימים בכמויות מסוימות. גיינר מחליף חלק מהם. למשל אני בחיים לא הייתי מצליח לאכול את כל הדברים שצריך ככה סתם, ארוחה אחת אני מחליף בגיינר.

לגבי איך לבנות תפריט (וגם הדברים הכי בסיסיים בפיתוח גוף שאני מבין שאתה עוד לא מכיר אותם) כנס לאשכולות הנעוצים.

yogiyogi 20-08-09 10:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nedex (הודעה 901528)
אם זה ככה, אז למה לקנות את האבקה בכלל?

האבקה נועדה לאנשים שקשה להם להשלים את הערכים באוכל ובגלל זה באבקה יותר קל להם...
זה יותר נוח ויותר טעים לקחת לאימון

IGOR 20-08-09 10:56

רק חבל שזה יקר אחושילי :(

yogiyogi 20-08-09 11:07

יותר זול מאוכל.... אתה חושב שזה יקר כי זה במארז גדול אבל תחשב ותראה

IGOR 20-08-09 11:12

אממ שמע אם לדבר על חלבון אז יש אותו בבשר.אצלינו באשדוד,אפשר לקנות 3 קילו של חזה עוף למשל ב100 שקל! זה חיסכון ענק לא?

yogiyogi 20-08-09 11:20

באבקת חלבון יש יותר חלבון... אתה מדבר על חזה עוף שזה בערך 25 גרם חלבון ל100 גרם.. באבקת חלבון יכול להגיע ל90 גרם חלבון במאה גרם
חוץ מזה... תעשה חישוב למשל עם טונה....

senate 20-08-09 11:58

זה בכלל לא יותר זול מאוכל

איך אתה בכלל יכול להשוות את זה למחירים של ש'ש/אורז/פסטה/לחם + טונה/עוף/הודו

תפריט שלם של 3000 קלוריות עם 150-200 גרם חלבון יומי עולה ממש פחות ממנה יומית של גיינר

yogiyogi 20-08-09 12:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי senate (הודעה 901813)
זה בכלל לא יותר זול מאוכל

איך אתה בכלל יכול להשוות את זה למחירים של ש'ש/אורז/פסטה/לחם + טונה/עוף/הודו

טונה למשל שעולה 6 שקל בערך...כפול 80 =480שח
באבקת חלבון עם 80 מנות עולה 300-400

אגב יש גם טונה במים שעולה עוד יותר

senate 20-08-09 12:14

ממש לא

טונה עולה 4-5 שח ובקופסא יש מעל 25 גרם חלבון
ובאבקת חלבון יש 70 ולא 80 מנות

תשווה כמה גרם חלבון אתה מקבל לכל הקופסא של החלבון ותראה שהרבה יותר זול לקבל את הכמות הזו מאוכל
שלא נדבר על פחמימות שבכלל אתה אוכל קילו אוכל ב 5 שקל

propush 20-08-09 12:16

אבקת חלבון זול יותר מחלבון רגיל (3-5 שקל למנה לעומת 5-8 באוכל)
מנת גיינר עולה בערך כמו ארוחה מקבילה (10-12 שקל). אם הארוחה שלך מורכבת מפסטה זולה מהשוק אז זה יוצא יותר זול, אבל קח בחשבון שאין מה להשוות קמח לבן רגיל באיכות למה שיש לך בגיינרים טובים. אם אתה מדבר על לחמים טובים וקמחים מלאים אתה מקבל מחיר דומה אני עשיתי חשבון. שלא לדבר אם אתה רוצה בשר בקר, ושלא לדבר בכלל על בשר בקר טרי וטעים, שרק 100 גרם שלו עולים כמו מנת הגשה של גיינר.

yogiyogi 20-08-09 12:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי senate (הודעה 901820)
ממש לא

טונה עולה 4-5 שח ובקופסא יש מעל 25 גרם חלבון
ובאבקת חלבון יש 70 ולא 80 מנות

תשווה כמה גרם חלבון אתה מקבל לכל הקופסא של החלבון ותראה שהרבה יותר זול לקבל את הכמות הזו מאוכל
שלא נדבר על פחמימות שבכלל אתה אוכל קילו אוכל ב 5 שקל

פחמימות זה באמת זול...
לגבי הטונה המחיר משתנה מסופר לסופר ומחברה לחברה... ובאבקת חלבון יש 80 מנות זה פשוט תלוי של איזה חברה...


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:45.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ