ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה
 
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-01-08, 20:36   #1
Arsan
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Dec 2007
הודעות: 830
ברירת מחדל

טוב את האמת לא ציפיתי לתגובות מעודדות כל כך אבל נחמד שיש פה אנשים שמכירים לפחות את השיטה
א. לגבי השומן אני דיי מסתדר טוב מאוד עם הכמות הזו אני יעלה בהדרגה כי יש לי כמה דברים להוסיף ולשדרג לתפריט אז בעידכון הבא זה יהיה 50 גרם בערך
ב. 1.5 ליטר חלב לא משלשל ולא נעליים סתם סטיגמה מפגרת שהדביקו לזה ואם אף אחד לא ניסה אז הוא לא יודע או שהוא רגיש ללקטוז
ג.קופסה של קורנפלקס עולה ביימנו 20 שקל לערך , תעשה חישוב כמה אתה מבזבז על (פסטרמה , לחם , ש"ש , חזה עוף וכו' , תגיע לסכום גבוה הרבה יותר ליום עם אותו ערך קלורי).
ג. הארוחה יוצאת 155 גרם חלבון כי ב100 גרם קורונפלקס יש בערך 20-22 גרם חלבון אז תעשה את החישובים לבד עם החלב יוצא 155.
ד. אני מצליח לאכול קופסה שלמה עם חלב כי אני אוכל את כל 3 הארוחות האלה בטווח של 6 שעות בערך , ז"א הארוחה לפני אימון היא ב4 וחצי , ב5 וחצי יש אימון ב8 אני אוכל את הקורנפלקס ו ב10-10 וחצי אני אוכל את הארוחת לילה שזו הארוחה ה3 , מה שיוצא שאני לא אוכל עד למחרת ב4 וחצי שוב שזה צום של 18 שעות.
ד"א במקום אחר דיברו הרבה לפני שדיברו בפורום של לייל על ה If , זו שיטה שאת תחילת דרכה התחילה ב 2001 , רק עכשיו התחילו לזרום מחקרים שמראים שהיא עובדת מעולה כמובן על קבוצת אנשים מסויימת שאני אחד מהם.
Arsan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-08, 21:55   #2
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
 
הסמל האישי של- Idan -
 
תאריך הצטרפות: Oct 2005
הודעות: 7,163
שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
ג.קופסה של קורנפלקס עולה ביימנו 20 שקל לערך , תעשה חישוב כמה אתה מבזבז על (פסטרמה , לחם , ש"ש , חזה עוף וכו' , תגיע לסכום גבוה הרבה יותר ליום עם אותו ערך קלורי).
אתה טועה ואני אסביר למה. קופסה של קורנפלקס עולה נגיד 20 והיא מכילה בערך 420 גרם פחמימות ו-40 גרם חלבון. חבילה של פסטה על אותו משקל (500 גרם) מכילה 375 גרם פחמימות ו-60 גרם חלבון והיא עולה רק 5 ש"ח. כנ"ל אורז. זה חסכון של עד פי 4.
חבילת לחם (750 גרם) עולה 10 ש"ח אם אני לא טועה ומכילה קצת פחות פחמימות. חבילת פיתות (5 פיתות - 500 גרם) אצלנו במאפיית אריאל נמכרת בפחות מ-4 שקלים, שתי חבילות זה יוצא בערך 7 שקל ומכילות 530 גרם פחמימות ו-80 גרם חלבון. כלומר גם יותר ערכים וגם זול פי 3. בש"ש שועל על אותו משקל (500 גרם) יש קצת פחות פחמימות אבל פי 2 יותר חלבון והיא עולה בערך 10 שקלים אם אני לא טועה.

מאיזה כיוון שלא תסתכל על זה קורנפלקס תמיד יוצא יותר יקר וזה ידוע שזה מוצר יקר זה לא חדש.

חלק מהדוגמאות שנתת פה אגב הן דוגמאות לחלבון ולא פחמימות, קורפלקס זה בעיקר מקור פחמימות. חזה עוף ופסטרמה זה נטו חלבון (וקצת שומן בפסטרמה). מוצרי חלבון הם גם תמיד יותר יקרים ממוצרי פחמימות.
__________________
מדריך חדר כושר, מוסמך וינגייט
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-01-08, 07:22   #3
P-a-n-1-c
Banned
 
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל

עידן קילו ש"ש עולה 7 שקלים. 500 גרם ש"ש עולה 3.5 שקלים, חסכון של פי 6! ושל 500 שקל בחודש!
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-01-08, 08:23   #4
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום
 
תאריך הצטרפות: May 2007
הודעות: 5,556
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
עידן קילו ש"ש עולה 7 שקלים. 500 גרם ש"ש עולה 3.5 שקלים, חסכון של פי 6! ושל 500 שקל בחודש!
איפה?!
פה יקר אחושילינג...400-500 גרם עולים באזור ה11....
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-01-08, 09:07   #5
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
תאריך הצטרפות: May 2007
הודעות: 4,708
גיל:: 20
שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Logout
איפה?!
פה יקר אחושילינג...400-500 גרם עולים באזור ה11....
חחח 500 גרם אורגני עולה בלחץ 10
__________________
And most importantly: Everytime you squat above parallel, Rip drowns a kitten in milk

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-01-08, 15:22   #6
P-a-n-1-c
Banned
 
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Logout
איפה?!
פה יקר אחושילינג...400-500 גרם עולים באזור ה11....
בכל חנות מה איפה?
בטיב טעם לדוג' זה עולה 7 שקל, ועוד כמה חנויות אני מכיר שאפילו יותר זולות [פעם היה 6, עכשיו עלה ל6.40].
אני מדבר על תפזורת כמובן, מי הפראייר שיקנה בחבילה מוכנה??
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא

חוקי משלוח הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
קפיצה לפורום


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:43.


תוספי תזונה אבקת חלבון קריאטין משקאות איזוטניים פגישות ייעוץ קוביות בבטן עלייה במסה פיתוח גוף אימונים אישיים פציעות ספורט דרושים טו בשבט
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ
מערכת הפורומים מאוחסנת, מאובטחת ומתוחזקת ע"י אפטיים בניית אתרים