|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() טונה אחת עולה 5 ש"ח
נקח בהנחה שאתה מתאמן 3 פעמים בשבוע 2 קופסאות טונה כל אימון שווה 10 ש"ח בשבוע 30 ש"ח בחודש 120 וזה בהנחה שאתה לוקח אך ורק אחרי אימונים ולא לוקח גם במהלך השבוע אבקת חלבון עולה 340 ש"ח בערך והיא מספיקה בין חודשיים לשלוש תעשה כבר את החישובים שלך מה משתלם לך קח בחשבון שאבקת חלבון טעים יותר ונוח יותר מלאכול 2 קופסאות טונה (ועוד במיים) |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|