|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2007
הודעות: 2,883
גיל:: 18
עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
|
![]() סתם התחלתי לחשב מה יותר יקר ומה יותר זול
אני רוצה לדעת מה המחיר ל10 גרם חלבון לדוגמא: טונה עולה 3.75 ויש בה 30 גרם זתומרת 1.25 ש'ח ל10 גרם מישהוא מכיר עוד מוצרים זולים כמובן שביצים נכנסים גם בחישוב פשוח יוצא 1.5 ל10 גרם בביצה בחזה עוף יצא לי 1.24 ל10 גרם, בש"ש יצא לי 0.3 "ש'ח ל10 גרם חלבון איזה מוזר איזה עוד מוצרים זולים ועטירים בחלבון אתם מכירים |
![]() |
![]() |