![]() |
מה החלבון הכי זול אחרי whey
סתם התחלתי לחשב מה יותר יקר ומה יותר זול
אני רוצה לדעת מה המחיר ל10 גרם חלבון לדוגמא: טונה עולה 3.75 ויש בה 30 גרם זתומרת 1.25 ש'ח ל10 גרם מישהוא מכיר עוד מוצרים זולים כמובן שביצים נכנסים גם בחישוב פשוח יוצא 1.5 ל10 גרם בביצה בחזה עוף יצא לי 1.24 ל10 גרם, בש"ש יצא לי 0.3 "ש'ח ל10 גרם חלבון איזה מוזר איזה עוד מוצרים זולים ועטירים בחלבון אתם מכירים |
אמרת את רוב ה"גדולים",ש"ש זה הגיוני כי זה זול יחסית לכמות הגדולה של החבילה,הבעיה שצריך לאכול ממש הרבה ש"ש כדי שזה יחשב לך כמקור חלבון
|
קטניות נראה לי זול..
|
מאיפה אתה קונה טונה ב3 ש"ח?!
אני הזמנתי קרטון של טונה במים ויצא לכל קופסא 4.5 ש"ח... |
ציטוט:
בכלל אני חושב לקנות את הפחים הגדולים של הטונה שמה זה יוצה לך הרבה יותר זול. |
זול=לא שווה
|
ציטוט:
|
ציטוט:
ציטוט:
|
תלוי איזה קופסא אתה מתכוון לקנות,אחי פשוט הכי נוח קטנות 100 גרם.
|
ציטוט:
|
חחח חטיפים אני לא אוכל אפילו קופסה אחת חחח
|
ציטוט:
|
ציטוט:
תתפנק מה אני יגיד לך. |
ציטוט:
וחוץ מזה הפוסט לא על זה. |
בלבן של ביצה יש בערך 3.6 גרם חלבון . ב 100 גרם של פיטרוזליה יש בערך 3 גרם חלבון.
|
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:45. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ