אני למשל בחיטוב כרגע ופעם בשבועיים כאשר בא לי משהו מתוק אני אוכל חטיף אחד
כמובן שזה אפשרי ולפעמים עדיף על חטיף אחר כמו שוקולד וכו', אבל למה לעשות את זה אם יש אבקה ? סתם בזבוז של כסף. אני קניתי את האבקה בשביל להחליף את השייק חלבונים ב17 שקל שהייתי קונה אחרי כל אימון.