ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה
 
הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-01-09, 12:55   #1
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום
 
תאריך הצטרפות: Feb 2008
הודעות: 1,799
כללי:: שייקה
גיל:: 16
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה
ברירת מחדל כל מי שקונה שיבולת שועל בבקשה להיכנס

אהלן חברה
סתם שאלה: כמה כסף עולה לכם שיבולת שועל לפי ק"ג ? כי אני קונה חצי קילו שיבולת שועל של קוואקר ב11.90 ואני חושב שאני היחיד פה שקונה את זה במחיר כזה יקר.. תודה לכולם
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 13:08   #2
Daniel R
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Dec 2008
הודעות: 544
גיל:: 15
חדר כושר: קאנטרי -נצרת עילית
ברירת מחדל

אני קונה שיבולת שועל ק"ג בסביבות ה19.99
Daniel R מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 13:21   #3
shukila
Banned
 
תאריך הצטרפות: Apr 2008
הודעות: 414
ברירת מחדל

9 שקל קילו
shukila מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 13:23   #4
YossI822
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלYossI822
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 1,273
גיל:: 17
שלח הודעה דרך ICQ אל YossI822
ברירת מחדל

7 שקל לקילו, בחנות תבלינים.
YossI822 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 13:26   #5
avram1
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jul 2008
הודעות: 740
ברירת מחדל

10 שקל לקילו
avram1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 13:29   #6
vava_g
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2007
הודעות: 269
כללי:: ולדי
גיל:: 17
חדר כושר: ג'ים קלאב
שלח הודעה דרך ICQ אל vava_g שלח הודעה דרך MSN אל vava_g
ברירת מחדל

9 שקל קילו..
__________________
vava_g מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 14:23   #7
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום
 
תאריך הצטרפות: Feb 2008
הודעות: 1,799
כללי:: שייקה
גיל:: 16
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה
ברירת מחדל

איך אתם קונים את זה בכל כך זול? בחנות תבלינים ? והערכים אותם ערכים כמו הקוואקר נכון ? או שזה גם קוואקר .. אשמח אם תגידו מאיפה אתם קונים שאני יוכל לדעת כי אני יחסוף הרבה מאוד כסף.. למעשה אני עכשיו מכניס 100-150 גרם לתפריט וה12-15 שקל פחות האלו כל פעם יעזרו מאוד אני חושב כי אני קונה בכמויות

נערך לאחרונה על ידי שייקה, 03-01-09 בשעה 14:28.
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 14:28   #8
vava_g
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2007
הודעות: 269
כללי:: ולדי
גיל:: 17
חדר כושר: ג'ים קלאב
שלח הודעה דרך ICQ אל vava_g שלח הודעה דרך MSN אל vava_g
ברירת מחדל

תבדוק בחנות תבלינים..עכשיו מצאתי עוד יותר בזול ב7 ש"ח לקילו.
בדיוק כמו הקוואקר שאתה קונה אבל בהרבה יותר זול..
__________________
vava_g מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 14:31   #9
The-One
Banned
 
תאריך הצטרפות: Apr 2008
הודעות: 1,552
ברירת מחדל

קונים בסופר אחיזה לא זול שיבולת שועל שמע אחי איך אתם אוכלים את זה אני לא מבין אני מכין בבלנדר עם חלב נגיד ובבננה זה יוצא מגעיל קשה לשתות את זה יש לכם מתכון משהוו דרך כלשהי להפוך את זה לטעים? ..
The-One מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 15:07   #10
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום
 
תאריך הצטרפות: Feb 2008
הודעות: 1,799
כללי:: שייקה
גיל:: 16
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה
ברירת מחדל

vaga_g אם אתה אומר.. אני מתאמן בג'ודו בכפר סבא וברחוב וויצמן יש חנות תבלינים ענקית אני יכנס לשם לראות כמה עולה תודה אחי! לא ייתכן שאני ישלם 12 שקל לחצי קילו

the one אתמול והיום שמתי בבלנדר:
כוס חלב
בננה שלמה
50 גרם שיבולת שועל קוואקר

הכנסתי לבלאנדר ל5 דקות יצא בן ****!!!!!! אחד הטעימים!!
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 15:09   #11
The-One
Banned
 
תאריך הצטרפות: Apr 2008
הודעות: 1,552
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שייקה צפה בהודעה
vaga_g אם אתה אומר.. אני מתאמן בג'ודו בכפר סבא וברחוב וויצמן יש חנות תבלינים ענקית אני יכנס לשם לראות כמה עולה תודה אחי! לא ייתכן שאני ישלם 12 שקל לחצי קילו

The one אתמול והיום שמתי בבלנדר:
כוס חלב
בננה שלמה
50 גרם שיבולת שועל קוואקר

הכנסתי לבלאנדר ל5 דקות יצא בן ****!!!!!! אחד הטעימים!!
סבבה אולי אנ יישים את זה ליותר זמן וזה יצא יותר טעים אחי תודה על העזרה נוסיף איזה משהו אגב 50 גרם זה לא הרבה חח
The-One מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 15:10   #12
silver helmet
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Dec 2008
הודעות: 38
גיל:: 16
ברירת מחדל

שמעו חברס אתם כל הזמן אומרים הכי זול בחנות תבלינים.

אז כולם לדעת, יש מבצע בשופרסל 2 קופסאות שיבולת שועל להכנה מהירה כל אחת 500 גרם, סה"כ קילו, ב13 או 14 שקל.עכשיו נכון, זה יקר מחנות תבלינים, אבל למי יש כוח ללכת לחנות תבלינים, שלחו את אמא בקניות הבאות ואמרו לה על כך, משתלם לדעתי מאוד...
silver helmet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 17:30   #13
yakirlevy30
חבר מתחיל
 
תאריך הצטרפות: Jan 2009
הודעות: 21
ברירת מחדל

8 וחצי שקל קילו
חנות תבלינים זה הכי טובב ..
yakirlevy30 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 17:32   #14
lil Weed Man
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלlil Weed Man
 
תאריך הצטרפות: Jul 2006
הודעות: 593
חדר כושר: אנרג'ים
שלח הודעה דרך MSN אל lil Weed Man
ברירת מחדל

הקוואקר בקופסא והשיבולת שועל מחנות תבלינים זה אותו דבר?
__________________
lil Weed Man מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 17:56   #15
gil-da91
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Aug 2008
הודעות: 577
חדר כושר: חדר כושר פרטי בבית
ברירת מחדל

אם יש לך "ניצת הדובדבן" על יד הבית אז יש שם קילו ב12 שקל. קוואקר זה יקר טילים...
gil-da91 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-09, 14:15   #16
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום
 
תאריך הצטרפות: Feb 2008
הודעות: 1,799
כללי:: שייקה
גיל:: 16
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה
ברירת מחדל

קיצר מחר אני יעשה ביקור בחנות תבלינים הענקית הזאת ברחוב וויצמן... נבקש מאמא כסף כדי להעמיס איזה 6-7 קילו שיספיק להרבה זמן... תודה לכולם
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 18:04   #17
cdandy
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2007
הודעות: 92
ברירת מחדל

בסופרים הרציניים יותר אפשר לקנות לפי שקילה - גם עבה וגם דקה
זה עולה 12 שקל לקילו, וזה נמצא באזור מיוחד של תבלינים ו]ירות יבשים מיוחדים יותר או גומי - לפי שקילה
cdandy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-09, 20:41   #18
digidigi
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלdigidigi
 
תאריך הצטרפות: Sep 2008
הודעות: 509
ברירת מחדל

אני עלה לי 9 שקל קילו 200 =]
__________________
מאסה מאסה : )
digidigi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-09, 20:05   #19
Fiberglass
IsraelBody VIP - חבר יהלום
 
הסמל האישי שלFiberglass
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 1,949
כללי:: גל הרוש
גיל:: 24
שלח הודעה דרך ICQ אל Fiberglass שלח הודעה דרך MSN אל Fiberglass
ברירת מחדל

רק לבדוק שזאת הדקה ולא העבה
אני עשיתי טעות וקניתי את הרגילה ובשייק יצא לי ממש סמיך קשה מאוד לשתות את זה
תיבדוק שזה דק כמו הקווקר של הקופסא
__________________
Fiberglass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-09, 20:07   #20
ThE HummeR
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלThE HummeR
 
תאריך הצטרפות: Oct 2007
הודעות: 2,500
ברירת מחדל

חנות תבלינים
אני קונה כמות גדולה ויוצא לי זול..
קילו עולה 7.60.
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה


חוקי משלוח הודעות
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is פועל
סמיילים הינו פועל
קוד [IMG] הינו פועל
קוד HTML הינו כבוי
קפיצה לפורום


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:12.


תוספי תזונה אבקת חלבון קריאטין משקאות איזוטניים פגישות ייעוץ קוביות בבטן עלייה במסה פיתוח גוף אימונים אישיים פציעות ספורט דרושים טו בשבט
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ
מערכת הפורומים מאוחסנת, מאובטחת ומתוחזקת ע"י אפטיים בניית אתרים