![]() |
כל מי שקונה שיבולת שועל בבקשה להיכנס
אהלן חברה:winked:
סתם שאלה: כמה כסף עולה לכם שיבולת שועל לפי ק"ג ? כי אני קונה חצי קילו שיבולת שועל של קוואקר ב11.90 ואני חושב שאני היחיד פה שקונה את זה במחיר כזה יקר.. תודה לכולם |
אני קונה שיבולת שועל ק"ג בסביבות ה19.99
|
9 שקל קילו
|
7 שקל לקילו, בחנות תבלינים.
|
10 שקל לקילו
|
9 שקל קילו..
|
איך אתם קונים את זה בכל כך זול? בחנות תבלינים ? והערכים אותם ערכים כמו הקוואקר נכון ? או שזה גם קוואקר :blink:.. אשמח אם תגידו מאיפה אתם קונים שאני יוכל לדעת כי אני יחסוף הרבה מאוד כסף.. למעשה אני עכשיו מכניס 100-150 גרם לתפריט וה12-15 שקל פחות האלו כל פעם יעזרו מאוד אני חושב כי אני קונה בכמויות
|
תבדוק בחנות תבלינים..עכשיו מצאתי עוד יותר בזול ב7 ש"ח לקילו.
בדיוק כמו הקוואקר שאתה קונה אבל בהרבה יותר זול.. |
קונים בסופר אחיזה לא זול שיבולת שועל שמע אחי איך אתם אוכלים את זה אני לא מבין אני מכין בבלנדר עם חלב נגיד ובבננה זה יוצא מגעיל קשה לשתות את זה יש לכם מתכון משהוו דרך כלשהי להפוך את זה לטעים? ..
|
vaga_g אם אתה אומר.. אני מתאמן בג'ודו בכפר סבא וברחוב וויצמן יש חנות תבלינים ענקית אני יכנס לשם לראות כמה עולה תודה אחי! לא ייתכן שאני ישלם 12 שקל לחצי קילו:nono:
the one אתמול והיום שמתי בבלנדר: כוס חלב בננה שלמה 50 גרם שיבולת שועל קוואקר הכנסתי לבלאנדר ל5 דקות יצא בן ****!!!!!! אחד הטעימים!! |
ציטוט:
|
שמעו חברס אתם כל הזמן אומרים הכי זול בחנות תבלינים.
אז כולם לדעת, יש מבצע בשופרסל 2 קופסאות שיבולת שועל להכנה מהירה כל אחת 500 גרם, סה"כ קילו, ב13 או 14 שקל.עכשיו נכון, זה יקר מחנות תבלינים, אבל למי יש כוח ללכת לחנות תבלינים, שלחו את אמא בקניות הבאות ואמרו לה על כך, משתלם לדעתי מאוד... |
8 וחצי שקל קילו
חנות תבלינים זה הכי טובב .. |
הקוואקר בקופסא והשיבולת שועל מחנות תבלינים זה אותו דבר?
|
אם יש לך "ניצת הדובדבן" על יד הבית אז יש שם קילו ב12 שקל. קוואקר זה יקר טילים...
|
בסופרים הרציניים יותר אפשר לקנות לפי שקילה - גם עבה וגם דקה
זה עולה 12 שקל לקילו, וזה נמצא באזור מיוחד של תבלינים ו]ירות יבשים מיוחדים יותר או גומי - לפי שקילה |
אני עלה לי 9 שקל קילו 200 =]
|
קיצר מחר אני יעשה ביקור בחנות תבלינים הענקית הזאת ברחוב וויצמן... נבקש מאמא כסף כדי להעמיס איזה 6-7 קילו שיספיק להרבה זמן:ok:... תודה לכולם
|
רק לבדוק שזאת הדקה ולא העבה
אני עשיתי טעות וקניתי את הרגילה ובשייק יצא לי ממש סמיך קשה מאוד לשתות את זה תיבדוק שזה דק כמו הקווקר של הקופסא |
חנות תבלינים
אני קונה כמות גדולה ויוצא לי זול.. קילו עולה 7.60. |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:17. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ