|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() בסופר זה מקופסת פח כזאת 500 גרם ב-14 שקל.
בחנות תבילים זה 7.60 לקילו ! מה ההבדל ? כי זה חיסכון עצוםם ! |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
מנהל מקצועי
|
![]() קנה בחנות תבלינים.יותר זול,פחות תעשייתי.אותם ערכים.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
אחראית תזונה ותוספים.
תאריך הצטרפות: May 2006
הודעות: 3,294
גיל:: 24
עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
|
![]() אותו הדבר כמו שתקנה אורז במשקל או ארוז
__________________
mmm |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
חבר פעיל
|
![]() בסופר הם סתם גוזרים קופה על האריזה.
__________________
גלעד שליט עדיין חי כבר למעלה מ-1000 ימים בשבי!!! ![]() שחררו את גלעד! |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
חבר פעיל
|
![]() ודבר אחרון ..
אני לא שותף אותה .. אז כנ"ל כשאני קונה במשקל מהחנות תבלינים ? |
![]() |
![]() |