![]() |
בקשר לשיבולת שועל, מחירים .
בסופר זה מקופסת פח כזאת 500 גרם ב-14 שקל.
בחנות תבילים זה 7.60 לקילו ! מה ההבדל ? כי זה חיסכון עצוםם ! |
קנה בחנות תבלינים.יותר זול,פחות תעשייתי.אותם ערכים.
|
אותו הדבר כמו שתקנה אורז במשקל או ארוז
|
בסופר הם סתם גוזרים קופה על האריזה.
|
ודבר אחרון ..
אני לא שותף אותה .. אז כנ"ל כשאני קונה במשקל מהחנות תבלינים ? |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:28. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ