|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() עוד כמה ימים אני קונה אבקה לעלייה במסה.. הרבה המליצו לי על גיינר
השאלה שלי היא אם אני יקנה קופסא אחת ויגמור אותה.. אני יהיה חייב להמשיך לקנות עוד אבקה? אם אני לא ימשיך לקחת אבקה אז כל מה שעשיתי היה לשווא? |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
|
![]() תצטרך להחליף את הערכים שהגיעו מהאבקה באוכל
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: May 2009
הודעות: 396
כללי:: 1.80/88
גיל:: 24
עוסק ב:: ברזלים!
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום
תאריך הצטרפות: Feb 2008
הודעות: 1,799
כללי:: שייקה
גיל:: 16
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
|
![]() משפט לא קשור ולא נכון, אם תפסיק לקחת את הגיינר שום דבר ממה שבנית לא יהרס אלא אם תאכל חרא, גיינר זה לא אבקת קסם אלה אבקה עם ערכים מסויימים שטובים ונחוצים לעלייה במסה, אחרי שסיימת לשתות גיינר ואין מימון לעוד אבקה פשוט להוסיף יותר אוכל. זה הכל
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jul 2009
הודעות: 396
גיל:: 22
עוסק ב:: אכילה מרובה ^.^
|
![]() בוא נסביר את זה בצורה נורמלית ופשוטה.
גיינר= אבקת אוכל. הבנת? אז אם אתה משתמש בזה זה חייב להיות חלק מתפריט נכון ותוכנית אימונים מתאימה אחרת זה לא יעזור\ישמין אותך. אחרי שהבהרנו את זה, כדי לגדול (או לרזות אבל אל שניהם ביחד כי אי אפשר) אתה חייב לאכול דברים מסוימים בכמויות מסוימות. גיינר מחליף חלק מהם. למשל אני בחיים לא הייתי מצליח לאכול את כל הדברים שצריך ככה סתם, ארוחה אחת אני מחליף בגיינר. לגבי איך לבנות תפריט (וגם הדברים הכי בסיסיים בפיתוח גוף שאני מבין שאתה עוד לא מכיר אותם) כנס לאשכולות הנעוצים. |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
|
![]() האבקה נועדה לאנשים שקשה להם להשלים את הערכים באוכל ובגלל זה באבקה יותר קל להם...
זה יותר נוח ויותר טעים לקחת לאימון |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
נפיחון
|
![]() רק חבל שזה יקר אחושילי
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
|
![]() יותר זול מאוכל.... אתה חושב שזה יקר כי זה במארז גדול אבל תחשב ותראה
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
נפיחון
|
![]() אממ שמע אם לדבר על חלבון אז יש אותו בבשר.אצלינו באשדוד,אפשר לקנות 3 קילו של חזה עוף למשל ב100 שקל! זה חיסכון ענק לא?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
|
![]() באבקת חלבון יש יותר חלבון... אתה מדבר על חזה עוף שזה בערך 25 גרם חלבון ל100 גרם.. באבקת חלבון יכול להגיע ל90 גרם חלבון במאה גרם
חוץ מזה... תעשה חישוב למשל עם טונה.... |
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
חבר פעיל
|
![]() זה בכלל לא יותר זול מאוכל
איך אתה בכלל יכול להשוות את זה למחירים של ש'ש/אורז/פסטה/לחם + טונה/עוף/הודו תפריט שלם של 3000 קלוריות עם 150-200 גרם חלבון יומי עולה ממש פחות ממנה יומית של גיינר
__________________
C:\DSC_000087KG נערך לאחרונה על ידי senate, 20-08-09 בשעה 12:03. |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 | |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
|
![]() ציטוט:
באבקת חלבון עם 80 מנות עולה 300-400 אגב יש גם טונה במים שעולה עוד יותר |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#14 |
חבר פעיל
|
![]() ממש לא
טונה עולה 4-5 שח ובקופסא יש מעל 25 גרם חלבון ובאבקת חלבון יש 70 ולא 80 מנות תשווה כמה גרם חלבון אתה מקבל לכל הקופסא של החלבון ותראה שהרבה יותר זול לקבל את הכמות הזו מאוכל שלא נדבר על פחמימות שבכלל אתה אוכל קילו אוכל ב 5 שקל
__________________
C:\DSC_000087KG |
![]() |
![]() |
![]() |
#15 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jul 2009
הודעות: 396
גיל:: 22
עוסק ב:: אכילה מרובה ^.^
|
![]() אבקת חלבון זול יותר מחלבון רגיל (3-5 שקל למנה לעומת 5-8 באוכל)
מנת גיינר עולה בערך כמו ארוחה מקבילה (10-12 שקל). אם הארוחה שלך מורכבת מפסטה זולה מהשוק אז זה יוצא יותר זול, אבל קח בחשבון שאין מה להשוות קמח לבן רגיל באיכות למה שיש לך בגיינרים טובים. אם אתה מדבר על לחמים טובים וקמחים מלאים אתה מקבל מחיר דומה אני עשיתי חשבון. שלא לדבר אם אתה רוצה בשר בקר, ושלא לדבר בכלל על בשר בקר טרי וטעים, שרק 100 גרם שלו עולים כמו מנת הגשה של גיינר. |
![]() |
![]() |
![]() |
#16 | |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
|
![]() ציטוט:
לגבי הטונה המחיר משתנה מסופר לסופר ומחברה לחברה... ובאבקת חלבון יש 80 מנות זה פשוט תלוי של איזה חברה... |
|
![]() |
![]() |