|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() בסופר זה מקופסת פח כזאת 500 גרם ב-14 שקל.
בחנות תבילים זה 7.60 לקילו ! מה ההבדל ? כי זה חיסכון עצוםם ! |
![]() |
![]() |