צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-05-10, 13:12   #9
zivgin
נציג חנות ישראלבודי
 
הסמל האישי שלzivgin
 
תאריך הצטרפות: Dec 2008
הודעות: 1,307
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ma iye iti צפה בהודעה
כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?
אבקת חלבון "טובה" נעה בין 350 ל400 כיום, יש כמובן זולות יותר.

לשאלתך בנושא ה10 ש"ח למנה,
זה לא משתלם כלכלית,
תחשוב שכל האבקות חלבון מכילות באיזור ה70 מנות הגשה.
אם היית קונה 70 מנות בחד"כ שלך, זה היה יוצא לך 700 שקל, בעוד האבקת חלבון הכי יקרה עם יותר מ30 גרם חלבון, לא עוברת את ה430 בשום מקום.

גם אגב ב350 יש אחלה אבקות,
מה שאומר שאתה במכון שלך משלם פי 2 ממה שאתה אמור לשלם.
תחשוב שבמקום לקנות שם 70 מנות, אתה יכול באותו סכום לקנות 140...


בהצלחה!
__________________
ניתן ליצור איתי קשר באימייל zivgin@israelbody.org
בברכה,
זיו
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט