23-05-10, 20:08
|
#4
|
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Aug 2007
הודעות: 1,467
חדר כושר: Life&Fitness
|
ציטוט:
פורסם במקור על ידי ma iye iti
כמה כסף אני צריך להכין מראש לדעתך?
ובמכון יש מכונה של שייק חלבון, המכיל 23 גרם חלבון, ב-10 שקל והשייק מוכן, זה שווה?
|
לא זה לא שווה לך
תכין 300-350 שקל.
__________________
No Pain No Gain !
|
|
|