ציטוט:
פורסם במקור על ידי eden.b.
אני אתן לך את עצמי כדוגמא: בכל שבוע אני שם על האוכל כ-160-170 ש"ח כאשר אני אוכל קרוב ל4000 קלוריות פר יום... שזה הרבה.
תוספים אני לוקח:קריאטין וגיינר. אני נותן לך את הדוגמא של המסה שם אני אוכל המון.
גיינר אני קונה את פרובודי שהוא עולה כ420 +משלוח 450. קריאטין מונו אני קונה בזיל הזול ב-140 ש"ח.
הגיינר מספיק לי לחודשיים (אני לוקח 3 כפות ביום (סקופים) והקריאטין פר חודש וחצי ככה (10 גרם ביום).
עכשיו עלות חודשים=(150+150+150+150)+(450/2)+(140/2)=900~
900 לחודש בערך... תוסיף את עלות המכון שאני משלם עליו 280 ל-3 חודש, נגישד אני יעגל ל100 כל חודש=1000 ש"ח פר חודש שאני משקיע על פיתוח גוף.
לא קריטי מי יודע מה.. ואני שוקל 96 על 1.80 עם א"ש של 17~.
פשוט שב איזה פעם תחשוב איך אני מוציא את התפריט הזה עם ערכים טובים, אוכל מזין, שלא יהיו הרבה "סתם קלוריות" כמו שומן טראנס, יותר מדי פחמימות פשוטות וכו'....
|
אתה בן 17 וכבר משלם על עצמך הכול? כבוד...