צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-09-06, 20:51   #5
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shani
כמה דברים שאין לי מושג למה עושים אותם:

1. עגבניה בתנור
2. זרעי פשתן [מה עדיף טחון או שלמים, וכמות מומלצת, ומתי ?]
3. עוף, זה טעים וקל להכין, כמה מותר לי ואני בחיטוב.
4. מרק בארוחת צהרים, להוסיף קיטניות או להנמע מהן בכלל
5.ליטר וחצי סודה ביום, מומלץ או להמנע?
6. מיץ ירקות ירוקים, טעם של חרא, מומלץ?
7. אחרי אירובי לאכל תמרים\ סוכר ענבים, למה לעזאזל? למרות שאלף פעמים ענו על זה פה אבל השאלה היא אם לאכל אחרי אירובי ואני בחיטוב ואני בחורה.
1. בתאבון.
2. אין כמות מומלצת, אם זה היה שמן דגים אז היינו מדברים במספרים.
3. תרנגולת בשבוע. סתם, מותר לך להחליט בעצמך, בהתאם לכמות הקלוריות והחלבון הרצויים בדיאטה שלך. כטקטיקה ראשונית להצלחת דיאטת ההרזיה, עדיף שתקבעי את כמות החלבון מראש, שתעמוד באחוז בינוני-גבוה מהקלוריות.
4. אני מעדיף לא לשתות את הקלוריות, יותר קשה לבצע מעקב קלורי בצורה הזו וקשה במיוחד לשלוט ברעב, אך לא כל המרקים בעיתיים. ובקשר לקטניות, אחלה של דבר, יוסיף לך הרבה סיבים (גרגירי חומוס, אפונה, שעועית, תירס...).
5. אני מעדיף מים, אבל זה בסדר.
6. כן, תוסיפי הרבה שום, פלפל, צ'ילי, אספרגוס, אשכוליות ולימון סחוטים, קצת מלח כי חייבים אותו בכל מאכל, ואני מניח שלא תצתרכי 'רדבול' בשביל להצמיח כנפיים.
7. אם את בחיטוב ואת באמת בחורה, זה נראה לי מיותר. תאכלי משהו יותר טעים ומשביע, אני בטוח שגם ככה את לא אוכלת הרבה קלוריות ככה שסוכר ענבים או תמרים יהיו פחות פרקטיים. איזה תפוח עם פרוסת לחם קל וגבינה, למשל, נשמעים קצת יותר טוב. ואחרי הכל, הארוחה שתבוא לפני\משקה במהלך הריצה בעלי חשיבות יותר גבוהה לטעמי. אך הכל כאן תלוי במשתנים שונים, ככה שזה על קצה המזלג.

גל

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט