צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-07-09, 15:35   #10
SIMAO
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלSIMAO
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 1,781
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itaiprz1 צפה בהודעה
4 קופסאות טונה עולות 18 שקל שזה יוצא שאחת עולה 4.5 .
בכל קופסא יש לך 30 גרם חלבון,

אבל זאת לא הפואנטה.

לא יודע אחי,ליד הבית שלי זה עולה יותר מ5 לקופסא.

חוץ מזה גם אם זה עולה 4.5 עדיין זה משתלם לקנות אבקת חלבון,יותר טעים!.

שאני מגיע לארוחה עם הטונה אני רוצה שזה יעבור כמה שיותר מהר.
__________________
SIMAO מנותק   הגב עם ציטוט