ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodybuilder
כשאני בבית ונמצא בתקופה של אימונים מסודרים
רק החזה עוף יוצא לי 300 ש"ח לחודש
שני פחיות טונה ביום = 280-300 ש"ח בחודש
והינה 600 ש"ח, רק החזה עוף והטונה .................................................. .
|
איתך אחי, במסה יוצא לי 1240 ש"ח לחודש...