ציטוט:
פורסם במקור על ידי ChonGo
לי יש כרגע אבקת חלבון נטו! (בלי פחמימות ושומן) זה עלה לי 150 כי היה לי איזהשהי הנחה או משהו, אבל כעיקרון זה עולה 350 ש"ח ל-3 קילו, של "whey" ברשת החנויות "אנרג'ים". לי יש וניל (כי זה מה שהיה), ואני מסתדר איתו מצויין!
|
מה אתה מזנתצ
איזו אבקה (לא WHEY) ואיזו הנחה (לא 'הנחה או משהו') אין אפילו בחול אבקת חלבון נטו (כלומר ISOLATE) ב 150 שח לאריזה של 3 קילו
ואם קנית את זה באנרגים זה בכלל מעניין מה קנית
