צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-05-09, 15:22   #5
ChonGo
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: May 2009
הודעות: 1,232
כללי:: טל
גיל:: 22
ברירת מחדל

לי יש כרגע אבקת חלבון נטו! (בלי פחמימות ושומן) זה עלה לי 150 כי היה לי איזהשהי הנחה או משהו, אבל כעיקרון זה עולה 350 ש"ח ל-3 קילו, של "whey" ברשת החנויות "אנרג'ים". לי יש וניל (כי זה מה שהיה), ואני מסתדר איתו מצויין!
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט