אשכול: Mrm
צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-03-09, 12:01   #1
Shlomik
מנהל ראשי
 
הסמל האישי שלShlomik
 
תאריך הצטרפות: Jan 2006
הודעות: 2,850
ברירת מחדל

הכל תלוי איך אתה מסתכל על זה זה אחד הגיינרים היותר חסכונים שאני מכיר,
במוצר יש 56 מנות של 25 גרם חלבון אם תחלק 449 ב56 זה יוצא 8 ש"ח למנה.

תשווה את זה לגיינרים אחרים ותראה שבמרבית הגיינרים כל מנה של 20-25 גרם חלבון עולה לך בסביבות ה9-10 ש"ח ויש אבקות מסוימות שזה מגיע ל11-13 ש"ח.

זה נכון שהמוצר הוא "יקר" יותר אבל אתה מקבל בו כמות מאוד גדולה.

מקווה שעזרתי,
שלומיק
__________________
איש חכם פעם אמר:
אתה לא בונה את הגוף שלך בחדר כושר, אלא במטבח.

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק   הגב עם ציטוט