צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-01-09, 19:48   #2
shukila
Banned
 
תאריך הצטרפות: Apr 2008
הודעות: 414
ברירת מחדל

לא מבין את כל אלה שקונים גיינר..הרי למי באמת יש תקציב לקנות גיינר באופן קבוע ? זה מלא כסף
אז גם אם תקנו שק אחד או שניים ..אחר כך תצטרכו לאכול כדי לשמור על הקיים ולהמשיך לעלות אז מה יצא מיזה ? תתחילו להתרגל לאכול מההתחלה . הכי משתלם לקנות חלבון מי גבינה על בסיס קבוע ולשלב אותו עם פחמימה
הפעמים היחידות שאני חושב עליהן שצריך גיינר זה למקומות כמו מילואים וטיולים ששם קשה להשיג את כל הקלוריות וכמות החלבון
shukila מנותק   הגב עם ציטוט