לדוגמא אבקת חלבון זולה יותר מכל המזונות המכילים חלבון
אלא אם כן אתה מוכן לאכול טונה כל היום ואתה ממש אוהב טונה לפני השינה.
לכן קל/שווה/רצוי להשתמש באבקת חלבון , אתה עושה שייק טעים לפני השינה , נח מבחינת צריכה אחרי אימון
זה טוב למי שיש בעיה עם מוצרי גבינה (כמוני) שאני לא מסוגל לאכול אותם בכלל לא בבוקר ולא בלילה וגם טונה
__________________
C:\DSC_000087KG
|