ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle
כל הכבוד אחלה פוסט
יוג - יוגורטים זה חלבון יקר תבדוק שוב את המחירים וכמה יש בכל אחד
אני חושב שבשקל אחד ייצא שאתה קונה מקסימום 3 גרם חלבון שזה גרוע ביותר
וגם אני לא חושב שאפשר לאכול שמינייה ביום אז זה לא רלוונטי
|
אני קונה אחי כל הזמן בדוק 24 שקל שמניה בכל אחד 6 ומעלה גרם חלבון עד 7 לגביע מה שלוש כאלה אחרי אימון בנזונה אתה לוגם שלוש כאלה בכיף גם טעים