צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-04-08, 15:57   #13
P-a-n-1-c
Banned
 
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 0
עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA
עשיתי קצת חישובים וראיתי שאבקת חלבון יוצא מקור חלבון מאד זול, נקי ונוח לשימוש.
רציתי לשאול אם יש בעיה לבסס את המקורות חלבון שלי על מקורות נוזליים?
ממש לא יותר משתלם!
אבקת חלבון: 4~ שקל למנה [21-24 גרם חלבון]
קופסאת טונה: 4-4.3 שקל למנה [33 גרם חלבון]

בקיצור אתה מקבל עוד 10 גרם חלבון [שווה לערך לכחצי מנה של אבקה] במחיר של עוד כחצי שקל.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט