וזה גם זול...
אבקה ממוצעת שנמכרת באזור ה300 ש"ח ומכילה כ80 מנות הגשה, מהווה מקור חלבון יחסית מאוד זול. פחות מ4 ש"ח למנה. ככה שאם נשים את כל היתרונות בצד לרגע, מבחינה פיננסית האבקה אינה בגדר מותרות\השקעה כספית. ההשקעה היא הצורך שלנו ביותר חלבון, ולאו דווקא האבקה.
|