אשכול: יש לי בעיה...
צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-11-06, 19:59   #3
פומה
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלפומה
 
תאריך הצטרפות: Jun 2006
הודעות: 1,303
ברירת מחדל

טונה אחת עולה 5 ש"ח
נקח בהנחה שאתה מתאמן 3 פעמים בשבוע
2 קופסאות טונה כל אימון שווה 10 ש"ח
בשבוע 30 ש"ח בחודש 120
וזה בהנחה שאתה לוקח אך ורק אחרי אימונים ולא לוקח גם במהלך השבוע

אבקת חלבון עולה 340 ש"ח בערך
והיא מספיקה בין חודשיים לשלוש
תעשה כבר את החישובים שלך מה משתלם לך

קח בחשבון שאבקת חלבון טעים יותר ונוח יותר מלאכול 2 קופסאות טונה (ועוד במיים)
פומה מנותק   הגב עם ציטוט